• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[200l - Malawi] aktualizacja str. 7
#1

Wymiary: 100x40x50

Oświetlenie: narazie standard 2x30W pokrywa Wromak. Na zdjęciu trochę ciemno, ale w rzeczywistości tak nie jest

Filtracja:
- Kubeł wypełniony ceramiką Tetra Ex700 (nikomu nie polecam)
- Wewnętrzny mechanik AquaEl Fan 3+

Ogrzewanie:
grzałka Tetra Tec 150W

Obsada planowana (akwarium dojrzewa):
20 młodych Msobo, docelowo 3+9

Dekoracje: łupek, podłoże 40 kg piasku budowlanego z CastoramyTongue

Parametry:
NH3=0
NO3=0
NO2=0
PH=7,6 do 7,8
KH około 14
GH około 25

Akwarium dojrzewa już prawie 2 miesiące. Lałam Nitrivec, był kurczak, a teraz pływają 4 gupiki i mam nadzieję, że proces w końcu ruszy, bo chciałabym już wpuścić pysieBig Grin

Zamówione świderki, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będą całe i zdroweSmile roślinek niestety nie ma, bo zamówione przez allegro doszły w opłakanym stanie i wszystkie trafiły do kosza. Jeśli ktoś ma nadmiar to chętnie odkupię kilka nurzańców, żeby było troszkę zielonoBig Grin

Proszę o opinie, również te krytyczne


Załączone pliki Miniatury
               
#2

Co to za skały?? Wyglądają jak bazalt trochę...

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#3

To są łupki tylko, że te ciemneSmile
#4

jakieś takie ciemne to akwa,ale tak patrząc z drugiej strony to chyba tak jak jest jest bardzo ładnie i podoba mi się jest spoko zrobione.
#5

Ciemne niestety tylko na zdjęciu, w rzeczywistości dużo jaśniej, choć wolałabym, żeby wyglądało jak na zdjęciuBig Grin ale będę zmieniać oświetlenie tylko na razie finanse na to nie pozwalają heh. A to takie zdjęcie, żeby pokazać jak jasno jest w rzeczywistościSmile


Załączone pliki Miniatury
   
#6

Widzę, że masz cały łańcuch pokarmowy: ryby, kot, pies Wink
Mnie się bardziej podoba ciemne, klimat się robi fajowy. Podejrzewam, że w naturze pyszczaki też za jasno nie mają...

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#7

Nawet 2 koty i chomikTongue hehe Mnie też bardziej ciemne, dlatego zbieram teraz na świetlówki. Za dużo mnie to wszystko wyszło i nie dałam rady kupić wszystkiego w całości. Jeszcze zostały mi do kupienia świetlówki, pokarmy no i pyśkiBig Grin I roślinki jeśli będę miała skąd... Sad
#8

Proszęęę nieeee !! Nie wsadzaj do tego akwarium roślin. Tak jest przepięknie ! Masz bardzo ładne skały, ułożenie super, nie psuj tego roślinami Smile
Akwarium naprawdę ma klimat, nie mogę się doczekać następnych fotek.
Może spróbuj wyjąć jedną świetlówkę ? Jakie w ogóle to są świetlówki? Może przydałaby Ci się tylko jedna podkreślająca kolory przyszłych mieszkańców ?
#9

Dziękuję za miłe słowaSmile Teraz są standardowe świetlówki, a będą: na tył podkreślająca niebieski kolor narva oceanic blue, a na przód narva nature lub narva colour tylko nie wiem którą wybrać. Pokrywę przerobiłam, że mogą się palić obie naraz lub tylko przednia, chciałam inaczej, ale chyba elektryk nie zrozumiał heh. Co do roślinek to na początku strasznie mnie raził ich brak, a teraz się już jakoś przyzwyczaiłam tylko chciałam jakoś filtr zasłonić, jak gdzieś dostanę to spróbuję z roślinami, jak nie to zostanie jak jestSmile
#10

a z kad masz te kamienie ?

Nie chcę płacić za nic
Wolę kraść
Nie chcę piąć się w górę
Wolę spaść
Nie chcę o nic prosić
Wolę żądać
Na nikogo, na nikogo
Nie chcę się ozglądać

Chcę być nielegalny

Piszę poprawnie po polsku.


Skocz do: