03.09.2008, 14:52
Wymiary: 100x40x50
Oświetlenie: narazie standard 2x30W pokrywa Wromak. Na zdjęciu trochę ciemno, ale w rzeczywistości tak nie jest
Filtracja:
- Kubeł wypełniony ceramiką Tetra Ex700 (nikomu nie polecam)
- Wewnętrzny mechanik AquaEl Fan 3+
Ogrzewanie: grzałka Tetra Tec 150W
Obsada planowana (akwarium dojrzewa):
20 młodych Msobo, docelowo 3+9
Dekoracje: łupek, podłoże 40 kg piasku budowlanego z Castoramy
Parametry:
NH3=0
NO3=0
NO2=0
PH=7,6 do 7,8
KH około 14
GH około 25
Akwarium dojrzewa już prawie 2 miesiące. Lałam Nitrivec, był kurczak, a teraz pływają 4 gupiki i mam nadzieję, że proces w końcu ruszy, bo chciałabym już wpuścić pysie
Zamówione świderki, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będą całe i zdrowe
roślinek niestety nie ma, bo zamówione przez allegro doszły w opłakanym stanie i wszystkie trafiły do kosza. Jeśli ktoś ma nadmiar to chętnie odkupię kilka nurzańców, żeby było troszkę zielono
Proszę o opinie, również te krytyczne
Oświetlenie: narazie standard 2x30W pokrywa Wromak. Na zdjęciu trochę ciemno, ale w rzeczywistości tak nie jest
Filtracja:
- Kubeł wypełniony ceramiką Tetra Ex700 (nikomu nie polecam)
- Wewnętrzny mechanik AquaEl Fan 3+
Ogrzewanie: grzałka Tetra Tec 150W
Obsada planowana (akwarium dojrzewa):
20 młodych Msobo, docelowo 3+9
Dekoracje: łupek, podłoże 40 kg piasku budowlanego z Castoramy

Parametry:
NH3=0
NO3=0
NO2=0
PH=7,6 do 7,8
KH około 14
GH około 25
Akwarium dojrzewa już prawie 2 miesiące. Lałam Nitrivec, był kurczak, a teraz pływają 4 gupiki i mam nadzieję, że proces w końcu ruszy, bo chciałabym już wpuścić pysie
Zamówione świderki, mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu będą całe i zdrowe
roślinek niestety nie ma, bo zamówione przez allegro doszły w opłakanym stanie i wszystkie trafiły do kosza. Jeśli ktoś ma nadmiar to chętnie odkupię kilka nurzańców, żeby było troszkę zielono
Proszę o opinie, również te krytyczne
