Postów: 95
3
Dołączył: 19.08.2008
Zygfyd (pyszne imię ;D)
" zgasłaś laleczko, a jeszcze nie czas .. "
Powracam. Ze zdwojoną motywacją, i wiedzą - jak sądzę.
Postów: 142
14
Dołączył: 18.04.2008
dragon ball z <chyba każdy to oglądał>
GG: 6306572 :*
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
libacja<np. alkoholowa

>
co do dragon balla to ja nie oglądałam

bo nie lubie bajek
Postów: 123
9
Dołączył: 23.07.2008
Amor
Francuska milosc
*_* kocham skalarki :]
i naleśniki >.<'
Piszę poprawnie po polsku.
jestem kobietą >:[
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Rowerek<można sobie nim pojeździć>
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
kredyt <takie coś co się ciągnie za tobą przez dziesiątki lat.. >
240 litrów
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
twarz<takie coś co każdy powinien posiadać

>
Postów: 95
3
Dołączył: 19.08.2008
[I znwu Zeet.?]Ziemia...<Taka planetaa.>;>
" zgasłaś laleczko, a jeszcze nie czas .. "
Powracam. Ze zdwojoną motywacją, i wiedzą - jak sądzę.
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Artur <ładne imię

>
Postów: 278
37
Dołączył: 24.07.2008
Rasta <filozofia życia..>
240 litrów