• 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

czyszczenie
#1

Co ile dni mam czyścić akwarium 25 l. (mam filtr)
#2

Świetne pytanie tylko nie wiadomo co masz na myśli. Odmulanie? Dobrze, że piszesz, że masz filtr bo to rzadkość w akwarystyce. Zapytaj jeszcze co ile dni masz sprzątać pokój. Dobór działu też trafiony w 100%.
#3

Warto też wspomnieć, że ten użytkownik w innym temacie wypowiadał się na temat welonek, jakie to piękne ryby i że też je hoduje...
#4

jak macie tak odpowiadać to lepiej już nic nie piszcie.
(20.04.2015, 13:18)serpico23 napisał(a):  Warto też wspomnieć, że ten użytkownik w innym temacie wypowiadał się na temat welonek, jakie to piękne ryby i że też je hoduje...

a co to ma do tego???

P.S-jak coś to prosiłam o odpowiedzi a nie o niemiłe komentarze. ):o
#5

My też prosiliśmy o regulaminowy post (wszystkie informacje o akwarium). Nikt tu dla nikogo złośliwy nie jest, po prostu zastanawiające jest to, że w tym temacie piszesz, że masz akwarium 25l, a w innym, że trzymasz u siebie welony. Pytanie czy w tym zbiorniku. Napisz pierwszy post w takiej formie, w jakiej powinien on być to obiecuję, że odpowiem na każde, nawet najgłupsze pytanie
#6

Pewnie, że welony są (przynajmniej były) w tych 25l bo pani w sklepie powiedziała, że się nadająSmile

Co do tego pytania to napisz o co Ci chodzi bo tak naprawdę nie wiadomo. Ja akwarium nie odmulam wcale, a szybę czyszczę w razie potrzeby. Chyba, że masz jakieś inne sprzątanie na myśli.
#7

(20.04.2015, 19:42)serpico23 napisał(a):  My też prosiliśmy o regulaminowy post (wszystkie informacje o akwarium). Nikt tu dla nikogo złośliwy nie jest, po prostu zastanawiające jest to, że w tym temacie piszesz, że masz akwarium 25l, a w innym, że trzymasz u siebie welony. Pytanie czy w tym zbiorniku. Napisz pierwszy post w takiej formie, w jakiej powinien on być to obiecuję, że odpowiem na każde, nawet najgłupsze pytanie

welony mam w innym akwarium. w tym mam tylko żałobniczki.
#8

W 25l możesz trzymać jednego bojownika, krewetki albo ewentualnie harem gupika endlera... To nadal nie jest post, który by pozwolił odpowiedzieć na Twoje pytanie. O ile odpowiedź jeszcze Cię interesuje
#9

W 25L powiedziałbym że bojek lub harem gupika a do bojka ze 4 krewety albo 2 ślimaki

Nie przesadzajmy znowu w drugą stronę

Frania napisz pełny opisowy post bo na razie mamy przedszkolną dyskusję i mimo że kolegą już nerwy puściły ja grzecznie poproszę o profesjonalne i odpowiedzialne podejście do tematu

450L Pielęgnice Zebry i Żółw Czerwonolicy
300L Malawi + rośliny
283L Ogólny hodowla żyworódek i ampularii
144L Krewetkarium
30L Raki Marmurkowe
#10

(21.04.2015, 16:51)Tole napisał(a):  W 25L powiedziałbym że bojek lub harem gupika a do bojka ze 4 krewety albo 2 ślimaki

Nie przesadzajmy znowu w drugą stronę

Frania napisz pełny opisowy post bo na razie mamy przedszkolną dyskusję i mimo że kolegą już nerwy puściły ja grzecznie poproszę o profesjonalne i odpowiedzialne podejście do tematu

w tym akwarium mam 4 żałobniczki jedną roślinkę i glonojada. Mam filtr.
co jeszcze mam napisać?
(21.04.2015, 08:30)tokatoka napisał(a):  Pewnie, że welony są (przynajmniej były) w tych 25l bo pani w sklepie powiedziała, że się nadająSmile

Co do tego pytania to napisz o co Ci chodzi bo tak naprawdę nie wiadomo. Ja akwarium nie odmulam wcale, a szybę czyszczę w razie potrzeby. Chyba, że masz jakieś inne sprzątanie na myśli.

mam na myśli

co ile tygodni mam wylewać trochę wody, i wlać odstaną, nową wodę. o takie czyszczenie mi chodzi.


Skocz do: