• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tło skalne ze styropianu
#1

Witam !
mam narożne akwarium 200l. Slyszałam ze nie zabardzo do takeigo akwarium tło strukturalne. A powiecie mi o co chodzi z tym tłem ze styropianu? nie mam pojęcia o co biegaRolleyesRolleyes
jak to sie robi i co potrzebne jest do zrobienia takie czegos ??
z gory dzieki i pozdrawiamBig Grin
#2

najczęściej to steropian poprostu sie maluje na dany kolor czeka do wyschnięcia i przykłada do szyby przynajmniej tylko o takim sposobie słyszałem

Dzieki za pomoc i jak moge to z chęcią pomagam :)
#3

wikiii napisał(a):Witam !
mam narożne akwarium 200l. Slyszałam ze nie zabardzo do takeigo akwarium tło strukturalne. A powiecie mi o co chodzi z tym tłem ze styropianu? nie mam pojęcia o co biegaRolleyesRolleyes
jak to sie robi i co potrzebne jest do zrobienia takie czegos ??
z gory dzieki i pozdrawiamBig Grin

Tło ze steropianu to typowe DIY-możesz wypalać wzory np. lutownicą, możesz polewać delikatnie benzyną która wypali jakieś wzorki, możesz wycinać piłką, nożykiem do tapet. Póżniej malujesz na kolor jaki Ci odpowiada, i wkładasz za akwarium - troche jest zabawy ale masz tło 'jedyne w swoim rodzaju- Tongue
#4

mlody84-07 napisał(a):
wikiii napisał(a):Witam !
mam narożne akwarium 200l. Slyszałam ze nie zabardzo do takeigo akwarium tło strukturalne. A powiecie mi o co chodzi z tym tłem ze styropianu? nie mam pojęcia o co biegaRolleyesRolleyes
jak to sie robi i co potrzebne jest do zrobienia takie czegos ??
z gory dzieki i pozdrawiamBig Grin

Tło ze steropianu to typowe DIY-możesz wypalać wzory np. lutownicą, możesz polewać delikatnie benzyną która wypali jakieś wzorki, możesz wycinać piłką, nożykiem do tapet. Póżniej malujesz na kolor jaki Ci odpowiada, i wkładasz za akwarium - troche jest zabawy ale masz tło 'jedyne w swoim rodzaju- Tongue

wow dzieki za pomoc ! spróbuję takie zrobic jak wyjdzie pokaże zdjęcie Tongue
#5

Kilka linków do DIY dla pomysłu Tongue
1. http://www.akwarystyka.com.pl/showthread...to+relacja
2. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo...aro78.html
3. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo..._cr65.html
4. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo...o_sam.html
5. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo...lupka.html

I propozycje Jokeru: http://www.aquaparadise.fora.pl/diy,15/t...ne,12.html
#6

mlody84-07 napisał(a):Kilka linków do DIY dla pomysłu Tongue
1. http://www.akwarystyka.com.pl/showthread...to+relacja
2. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo...aro78.html
3. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo..._cr65.html
4. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo...o_sam.html
5. http://www.klub-malawi.pl/artykuly_klubo...lupka.html

I propozycje Jokeru: http://www.aquaparadise.fora.pl/diy,15/t...ne,12.html


WIELKIE DZIEKI!!!!!!!! CHYBA ZROBIE TEN ZE STYROPIANU ZEWNĘTRZNY, BARDZO FAJNE SĄ TAM POMYSŁY JAK MI SIE UDA ZROBIC MOZE UMIESZCZE ZDJECIE TongueBig GrinSmile
#7

nie może tylko koniecznieTongue Spróbuj pokombinować z ciemnym koloremSmile

Nie lubię kul, do kuli włóż sobie suszone
płatki róż albo cukierki! Staż 8 lat :)
Służę pomocą!:P
Piszę poprawnie po polsku.

Linki z niepotrzebnymi tematami lub powtarzającymi się, wysyłajcie na PW do moderatorów!! Ułatwicie moderatorom pracę a przy tym pomożecie utrzymać porządek na forum!
#8

BaRaNeK napisał(a):nie może tylko koniecznieTongue Spróbuj pokombinować z ciemnym koloremSmile

no troche zmieszam szary z brązowym ciekawe jak to wyjdzie ?
#9

wikiii napisał(a):no troche zmieszam szary z brązowym ciekawe jak to wyjdzie ?

napewno super

Oddam suma rekiniego za darmo.
#10

Jeżeli chodzi o tło zewnętrzne wykonane ze styropianu to masz tutaj kilka przykładów jak wygląda "za" akwarium Wink :

- http://www.akwaswiat.net/-450-malawi-jokeru-t-3977.html

- http://www.akwaswiat.net/-200l-paletki-j...001-2.html

- http://www.akwaswiat.net/-200l-sa-jokeru-t-4008-2.html

Masz pytania - 600-717-223

gg: 6643531

http://aquaparadise.fora.pl/ - Zapraszamy :)
www.jokeru.cba.pl

Piszę poprawnie po polsku


Skocz do: