• 20 Głosów - 4.3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

<<<<<<<< CO TO JEST ZA RYBA? >>>>>>>> Zidentyfikuj gatunek ryby w tym temacie.

Jest to platka czy molinezja?

powiedzice co to za pielegnica? wyglada jak severum gold z tym ze ma okolo6cm dlugosci, na pletwach ma delikatny odcien zielonego a na brzuchu pomaranczowe , sa to dojrzale juz osobniki bo klada ikre z powodzeniem,


Załączone pliki Miniatury
   

mi wygląda na molinezję tokkrzysiek

czy nikt nie kojarzy tego gatunku?

Ja kojarze, Zebra Ksanotyczna (coś w stylu albinosa ,tyle że bez czerwonych oczy i samica ma czerwony brzuch), Niektóre mają chyba powyginane kręgosłupy jak papuzie-bardzo źle.
(23.08.2012, 11:13)tokrzysiek napisał(a):  Jest to platka czy molinezja?


Molinezja na 1000000% , miałem takich wiele. Niewiem czemu ale takie mi najwięcej rodziły młodych Smile

240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)



czemu piszesz ze zle jak maja kregoslupy w ksztalcie papuziej.

Witam dostałem od znajomego oto własnie tą rybę i nie znam jej nazwy jezeli ktoś wie proszę o pomoc dzięki





(24.08.2012, 10:03)djnov napisał(a):  Witam dostałem od znajomego oto własnie tą rybę i nie znam jej nazwy jezeli ktoś wie proszę o pomoc dzięki






To brzanka sumatrzańska. Odmiana kolorystyczna albino.
Jeśli masz możliwość załatw jej towarzystwo, bo ty rybki stadne.

Dodam ze charakterne, potrafia eksterminowac towarzystwo innego gatunku jesli ma to towarzystwo dlugie pletwy, ktore da sie obgryzc.

Pozdrawiam ZHO
www.akwa.aip.pl Prawdopodobnie najstarsza strona o rybkach po polsku. Mam 200 l Amazonia.
www.akwa.cba.pl Nowy projekt.

Proszę o pomoc w rozpoznaniu.
Kupiłem w dwóch różnych skepach rybki które miałay być Razborami Hengela, jak podrosły to zaczeły się różnić między sobą. Myślę że jedna partia to chyba Razbora Espei (te ciemniejsze). Prosze o opinie.


Skocz do: