Postów: 401
29
Dołączył: 17.02.2010
korzenie sam preparowałeś?
Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)
http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554
Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462
Postów: 12
9
Dołączył: 07.03.2011
Dzięki Kornel
Podłoże to piasek a pod żabienicą piasek i ziemia.
Korzenie kupne.
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
Postów: 12
9
Dołączył: 07.03.2011
Aktualnie:
6xskalar
2xakara z maroni
30x żałobniczka
xxx- kirysek pstry
1 - kiryśnik czarnoplamy
6x zbrojnik niebieski
i kilka otosków
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
Postów: 1,078
24
Dołączył: 15.06.2010
Świetne, masz rękę do takich zbiorników. Chętnie zobaczyłbym krótki filmik z życia akwarium. Da radę?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2012, 01:00 {2} przez
Kondziu360.)
Postów: 430
23
Dołączył: 08.11.2010
09.06.2012, 10:33
mordimer SZACUN..!! Naprawde ta wanna robi wrażenie, prosto ale z klasą i ta pistia rewelacja. Radził bym już przenieść zbiornik do galerii. :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2012, 10:34 {2} przez
KORNEL.)
Postów: 12
9
Dołączył: 07.03.2011
Dzięki Wam - na tym forum tylko na Was mogę liczyć jeśli chodzi o komentarze
Filmiku nie nakręcę bo była by to profanacja moim aparatem - może jak mi coś sensowniejszego wpadnie w łapy to wtedy nie omieszkam.
Co do działu galeria - cóż - temat był stworzony w nim od początku.
Co prawda znalazło się w nim parę pytań, ale były także zdjęcia co by off-topu nie robić.
Modzi przenieśli i tak już zostało.
Pozdrawiam.
ps. dziś do gromadki doszły 2xaltum platynowy F1 - jeszcze maluchy.
Ciekaw jestem czy im będzie dobrze...
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2012, 17:08 {2} przez
mordimer.)
Postów: 1,078
24
Dołączył: 15.06.2010
Zgłoś temat, w powodzie napisz że prosisz o przesunięcie do galerii.
Zbiornik naprawdę wspaniały, przyjemnie się na to patrzy. Szkoda tylko, że nie ma już tej wielkiej Żabienicy, którą widać na poprzedniej stronie tematu. Czemu wyrzuciłeś liście dębowe?
Postów: 12
9
Dołączył: 07.03.2011
Liście dębu w typowym BW mam w 126l. Tutaj jest coś pomiędzy czarnymi a przejrzystymi wodami ze wskazaniem na to drugie.
Poza tym sporo sprzątania było bo zbiornik nie mały i liści również wymagał wiele.
Co do żabienicy - poprzednia zmarniała, ale kolejna powoli się rozrasta.
126l BW Amazonki
200l Centralna Ameryka
450l Ameryka Południowa
+ kilka szkieł do różnych innych celów służących...
Postów: 59
13
Dołączył: 07.11.2010
fajne akwa.ja do wczoraj też miałem piach ale wykończył mnie nerwowo i......
Postów: 430
23
Dołączył: 08.11.2010
(10.06.2012, 13:04)kroni napisał(a): fajne akwa.ja do wczoraj też miałem piach ale wykończył mnie nerwowo i......
A niby to czemu.??