• 17 Głosów - 3.71 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OBSADA 50l-90l - Wybierz coś dla siebie lub jeśli musisz pytaj tu.

BlackHawk88- pisząc "danio" mamy na myśli microrasborę galaxy.To malutka rybka,na pewno barwniaki nie wezmą ją za pokarm? Smile

112l Malawi,54l kotnik dla młodych Saulosi Coral

A, to zmienia postać rzeczy. I tu pewnie będzie problem, bo jak mówisz Microrasbory galaxy są bardzo małe, Barwniak mogą je potraktować za pokarm. Myślałem że chodzi o Danio pręgowane. jpol68 - Z Barwniakami mam ryby dorównujące im wielkością lub nawet większe (Zbrojnik niebieski, Tetra Czarna, Kirysek Pstry)

Pozdrawiam
Rafał

No to już sam nie wiem co jeszcze mogłoby być z barwniakiem bo podoba mi się ta rybka . Czytałem że ogólnie są spokojne tylko w okresie tarła mogą ewentualnie podskakiwać do towarzystwa a tetry czarne chyba też z tego co pamiętam lubią powariować .

A nie mogą być poprostu barwniaki, tetry, otoski i kiryski?

to może jako ławica 10 danio lamparcich?

112l Malawi,54l kotnik dla młodych Saulosi Coral

(19.01.2012, 21:00)mcda-p napisał(a):  A nie mogą być poprostu barwniaki, tetry, otoski i kiryski?

Chyba tak to się skończy Sad Dzięki wszystkim za pomoc . Zbiornik już hula 10 dni może w weekend coś zaczne wpuszczać Smile
(19.01.2012, 21:09)Rafskix napisał(a):  to może jako ławica 10 danio lamparcich?

Tak tylko ja chciałem trochę tetry i trochę innych ( dwie małe ławiczki )Sad

Wstrzymaj się z wpuszczaniem chociaż do środy.11-12 dni to trochę mało żeby zbiornik dojrzał.

112l Malawi,54l kotnik dla młodych Saulosi Coral

(19.01.2012, 21:20)Rafskix napisał(a):  Wstrzymaj się z wpuszczaniem chociaż do środy.11-12 dni to trochę mało żeby zbiornik dojrzał.

ok

10 neon innesa
5 kirysków szmaragdowych
2 pielęgnice ramireza
3 prętniki karłowate
Z góry dzięki za odpowiedźBig Grin

Wymień tylko ten gatunek Kirysów na inny, np Pigmej




Nowe 112 litrów :):):):):) Na razie w budowie :)

http://www.akwaswiat.net/-112l-towarzysk...#pid265554

Pomagam w przeprowadzaniu restartu akwarium w odległości do 20km od Jastrzębia-Zdroju
info gg: 9823462



Skocz do: