19.09.2011, 23:39
hehe dziekuje za podpowiedz. sprawa juz zalatwiona. co sie dalo dolaczylem do tych co juz byly na korzeniu a nadmiarowe poszly do malawi pomiedzy skaly i zobacze jak sobie tam da rade
a moze wiesz co to jest na pierwszym planie ta tycke na prawo od srodka akwa?
ps. bimbrownia ruszyc nie chce :/ cos sknocilem... jutro sprobuje ponownie... a mysle ze chodzi o drozdze jakie mialem dostepne
a moze wiesz co to jest na pierwszym planie ta tycke na prawo od srodka akwa?ps. bimbrownia ruszyc nie chce :/ cos sknocilem... jutro sprobuje ponownie... a mysle ze chodzi o drozdze jakie mialem dostepne
256 inaczej
http://www.akwaswiat.net/256-inaczej-t-33948.html
31 krewetkarium
http://www.akwaswiat.net/31-l-krewetkarium-t-28747.html

nie chce robic tego na normalnych butelkach bo bezczelnie wygladaja
uzylem wiec pojemnikow hermetycznych na kanapki ale cos nie tak... niewazne... a moze uzywal ktos zestawu nutrafin??