• 1 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[74] krewetkarium
#11

No helenek miałem 5 od kumpla wziąłem bo też mu się rozmnożyły, też miał tylko 2 Smile chcę zmienić to podłoże AQUA Substrate II+ , inny mech dać bo ten mi się trochę nie podoba chce kupić taiwan albo peacockSmile i muszę się wybrać nad rzekę poszukać nowych korzeni Smile
#12

Ja to mam słabość do takich mchów, świetnie to wygląda. A teraz to już chyba będzie Ci trudno zmienić podłoże na inne.
#13

A czemu niby trudno ?? wtedy robię restart całego akwa, CO2 kupie filtr zewnętrzny itp ale na razie nie mam miejsca.
#14

No właśnie temu trudno, że trzeba restart robić. To nie jest takie hop-siup jak Ci się wydaje.
#15

Chłopie ja już restartów tego akwa zrobiłem chyba z 5 Smile zawsze zostawiam całą wodę filtra nie czyszczę itp.
#16




Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
Zamykam - Kejdi
#17

Piękne akwarium, ale ty masz tam pięknie. Strasznie mi się podoba, aczkolwiek lubię dużo roślin, ale u ciebie te parę gatunków, wygląda, ładniej, jakbyś miał tam powciskać jeszcze inne. Big Grin


" Nie wielkość zbiornika odzwierciedla akwarystę, tylko jego wygląd i zadbani mieszkańcy "

Blog mój i koleżanek ( o akwarystyce ) : http://akwarium000.blogspot.com/

Zapraszam do obejrzenia mojego akwarium : http://www.akwaswiat.net/-60l-w-drodze-d...33120.html


Skocz do: