Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
1.Foto
2. Wymiary
60x35x35
3. Wyposażenie
Oświetlenie
3x15 w
1 - SYLVANIA GROLUX 8500K
2 - PHILIPS Aquarelle TL-D 10000K
Filtracja
Aqua Szut TURBO (N) 750
Ogrzewanie
-100W
4. Dekoracje
2 korzenie znalezione w rzece
kamienie przyniesione również z rzeki
5. Obsada
Fauna
-13 neonów
-5 helenek
-krewetki RC
Flora
-nurzaniec
-mech
6. Parametry wody
PH - 6,5-7
Temp. - 25'C
świecę 10 godz. dziennie [od 10:00 do 20:00]
podmiana wody co tydzień 30%
Postów: 859
38
Dołączył: 10.12.2008
Bardzo fajne kamienie

Masz trochę mało roślin jak na moje oko. Oprócz nurzańca wrzuciłbym dodatkowo coś szybko rosnącego (Hygrophila difformis na tył ?). Ten kamień po lewej na 1 planie psuje wygląd. Przenieś go gdzieś albo wywal.
Zapraszam na Dolnośląskie forum akwarystyczne
www.dfa.net.pl
Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
No dobry pomysł z tą Hygrophila difformis, kamień wyrzucę przy następnym czyszczeniu, chcę również zmienić mech na tajwan moss, bo ładnie wygląda
Postów: 51
14
Dołączył: 16.04.2011
krewetkarium z innesami? to raczej zły pomysł
helenki dobre ale neonki? wg. mnie to klapa ^^ ale to kwestia gustu
Postów: 1,460
55
Dołączył: 06.01.2010
(23.08.2011, 16:15)Thorgus napisał(a): krewetkarium z innesami? to raczej zły pomysł
helenki dobre ale neonki? wg. mnie to klapa ^^ ale to kwestia gustu
A w czym neonki zawadzają w krewetkium??
Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
No właśnie w czym zawadzają ?? krewetki są głównymi mieszkańcami a neonki to po to żeby było coś co pływa i w niczym krewetki ani neonki sobie nie przeszkadzają.
Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
Mała aktualizacja

doszła roślina Microsorium pteropus
Jedne z wielu bardzo czerwonych krewet
Helenki znów kopulują, że się nie wstydzą przy krewetach
A o to ich potomstwo na kamieniu, w całym akwa mam jajka helenek
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2011, 23:44 {2} przez
tomaszzaq1xsw2.)
Postów: 101
20
Dołączył: 29.03.2011
ładnie

Zbiorniczek bardziej zarośnięty niż ostatnio
300l ,,Ameryka Pł"
Pozdrawiam :D
Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
Chciałbym jeszcze ogarnąć nawożenie

i wtedy dodać więcej roślin coś na trawnik itp
Postów: 1,244
15
Dołączył: 27.01.2010
Ładny się robi ten zbiorniczek

Korzeń z mchem robi wrażenie. Tylko podłoże bym zamieniła na coś drobniejszego, bo strasznie mi psuje widok. A moje helenki nic...na bank mam 2 gejsze. Ale Tobie gratuluję potomków
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.09.2011, 19:40 {2} przez
mcda-p.)