Postów: 215
2
Dołączył: 21.05.2011
Słabe zdjęcie... Gupiczka w ciąży ma ciemną plamę na brzuchu i oczywiście rośnie jej brzuszek

Zanim maluchy się urodzą to pływa w takim stanie około miesiąca

Zrób jej dokładniejsze zdjęcie to ocenimy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.05.2011, 19:02 {2} przez
Norka1990.)
Postów: 10
1
Dołączył: 29.05.2011
Najładniejsze takie mi wyszło tylko że jak patrze tak w realu to mi się wydaje ze ta plamka jest ciemniejsza a brzuszek większy troszeczkę niż to widać na zdjęciu.
Postów: 215
2
Dołączył: 21.05.2011
To zapewne jest w ciąży
Postów: 10
1
Dołączył: 29.05.2011
Dzięki wielkie za odpowiedź
Postów: 1,695
14
Dołączył: 29.02.2008
jeżeli jest "kotna" to dopiero stan początkowy, ryba wygląda na trochę wychudzoną.
Postów: 992
66
Dołączył: 20.03.2010
Tak, ryba wychodzona, a urodzi za jakieś 2,5tygodnia, nie wcześniej,albo wcale.
Bo na ciężarną to ona nie wygląda, ale jak masz takie podejrzenia to prawdopodbnie jest,ale to początkowe stadium
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
Postów: 144
11
Dołączył: 14.01.2011
Jak masz parke w akwarium to nie ma bata żeby nie była kotna.
Postów: 1,627
36
Dołączył: 16.01.2010
Ryba jest dopiero po miocie.
Odstają skrzela jej jeszcze. Z tego co pamiętam z daaaaawna to wrócą do stanu normalnego.
Postów: 10
1
Dołączył: 29.05.2011
Rybka była kupiona w akwarylistycznym i pełno było gupików w tym akwa , były też bardzo grube ale kolega nie chciał takiej kupił tą i ona troche zgrubiała i dlatego sie pytam dla pewności.
Postów: 215
2
Dołączył: 21.05.2011
Trochę ją dokarmisz i będzie ok

Tylko postaraj się żeby jej dieta była urozmaicona - kilka różnych pokarmów suchych w płatkach, granulkach albo w tabletce na szybę a do tego raz w tygodniu możesz też rzucić jakiś żywy pokarm - nie pogardzi