Postów: 12
0
Dołączył: 16.07.2010
jakbys mial kiedys gupika w ciazy to bys wiedzial ze w okolicach odbytu widac mlode albo ja mam takie dwie wyjatkowe samiczki u ktorych widac..
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Hehe, jakbyś wiedział ile gupików już przerobiłem to byś się zdziwił kolego

Musisz mieć naprawdę wyjątkowe ryby.
Postów: 12
0
Dołączył: 16.07.2010
ja mam gupiki czerwone i srebrny brzuszek w okolicach odbytu sie konczy i widac zarys mlodych i oczka. Przy poprzednich porodach ostatnie trzy gupiki bylo widac jak siedza z tylu "podplywaja" i wychodza z brzuszka.
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Ale to tylko podczas kocenia, lub chwile przed. Inaczej nie ma szans.
Nie ma sensu przekładania samic do kotników, chyba że jest to osobny zbiornik. W ogólnym jak zapewni się odpowiednią ilość roślin to młode też przetrwają.
Postów: 10
4
Dołączył: 28.01.2011
Ja miałem tak z moimi gupikami kilka minut leżały na dnie a póżniej pływały i żyją.
Akwa 63l Ameryka Środkowa
wszystkoorybach.fora.pl
Akwarium 30l sprzedam szczegóły na PW
Postów: 35
2
Dołączył: 12.03.2011
siema, za moja gupiczka ciagle plywaja samce, czasem jeden czasem dwa. to znaczy ze juz niedlugo wyda na swiat mlode czy ze po prostu jest zaplodniona?
Postów: 12
0
Dołączył: 16.07.2010
U mnie samce caly czas plywaja za samicami bez wzgledu na to czy jest w ciazy czy nie ale jesli samiec jest zainteresowany samiczka to masz bardzo duze prawdopodobienstwom, ze sie okoci..
Witam. Od poprzedniego posta (26.04.2011 14:35) gdy moja samiczka wydala na swiat jedynie jednego gupiczka nic sie nie dzialo do dzis. Chwile temu zaczela sie kocic i nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, ze mlode sa jakies znieksztalcone, maja nienaturalnie duzy brzuch, u niektorych sprawia to wrazenie jakby im flaki wychodzily na wierzch. Co to moze byc?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2011, 00:41 {2} przez
najlepszy.)
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
Najprawdopodobniej woreczki żółtkowe jeszcze mają. Możliwe, że samica urodziła je przedwcześnie.
Postów: 35
2
Dołączył: 12.03.2011
czyli moge już przerzucic ja do kotnika?
Postów: 35
2
Dołączył: 12.03.2011
co sie dzieje z tym forum? nikt nie potrafi udzielic pomocy? kazdy potrafi tylko gadac typu "zla obsada, polowa do wyrzucenia"itp?