• 12 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada 200l - tutaj zadajemy pytania

to forum naprawde spada Sad

akwarium 200l

nie kupuj rybom kuli!

20 krewci to dwa razy lepiej niż 20. Nawet gdyby kosiarki nie były stadne to nawet na jedną 200 litrów nie będzie dość. No ok, powiedzmy, że na styk ale cóż z tego jak są stadne.

Gdzie spada to forum?

Czyli taka jest w miare ?

2xKosiarka
1xZbrojnik niebieski
25xrazbora galaxy
5xotosek
5xpiskorek
20xkrewetka red cherry
1x bojownik syjamski

troszke trzeba czekać aż ktoś odpisze Smile
ale nie gadajmy o tym bo to nie forum do tego Big Grin

akwarium 200l

nie kupuj rybom kuli!

Nie, nie jest w miarę bo są kosiarki Smile
To naprawdę nie jest trafiona inwestycja

co kosiarki zrobią?

akwarium 200l

nie kupuj rybom kuli!

(06.03.2011, 13:07)akwa1139 napisał(a):  co kosiarki zrobią?

Nie trzyma się ich po dwie sztuki, a na więcej jest zbyt ciasno.
Zamień te kosiarki na więcej otosków.

maksiu85 jest dobrze.Jeśli ma to być akwarium roślinne możesz pomyśleć o haremie prętnika, gurami też by się nadał, ale rośnie znacznie większy.
Przy dobrej kompozycji roślinnej nie warto zapychać toni wodnej większymi rybami.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

Dzięki Olek
W tej chwili mam:
6x kirysek spiżowy
4x kirysek pstry
9x rasbora galaxy (docelowo 40; jak będzie kasaWink)
8x otosek
xx red cherry

Pomyślę nad tymi prętnikami. Całkiem fajna ryba

Zapraszam do mnie

1xZbrojnik niebieski
24x neon innesa
5xotosek
5xpiskorek
20xkrewetka red cherry
1x bojownik syjamski

Jest ok? zmienilam na neony bo za rasbory bym 144zl zapłaciła troszke drogo...

mam teraz obsade taką :

2x p.papuzia
1x kosiarka
1x zbrojnik niebieski

(juz nie ważne z kosiarkami poprostu zalezalo mi je mieć bo mam je teraz już i szkoda oddawać ale dzisiaj zdechła jedna i drugą trzeba oddać bo ryba stadna Sad )

akwarium 200l

nie kupuj rybom kuli!

Witam, zmieniam obsadę w swoim akwarium na razie mam 10 małych skalarkow do czasu kiedy nie dobiorą się w pary i 20 neonków. I tutaj pojawia się pierwsze pytanie. Zastanawiam się czy mogę (jak już podrosną) hodować 2 parki skalarów w 200L zbiorniku? Czy tylko jedna? Drugie pytanie, czy ramirezki nie będą toczyły walk ze skalarami. I czy lepiej dać parkę ramirez czy haremik?

If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and then make a change

Witam wszystkich forumowiczów. Posiadam akwarium 200l proste. Trzymane tam były zazwyczaj duże ryby. Teraz chcę przerzucić się na coś mniejszego. typu neony, miecze,gupiki, skalarki itp. Oczywiście plus roślinność. Niestety nie mam konkretnego pomysłu co tam trzymać. Jedyne co pozostało w akwarium to Gibiceps lamparci wielkości około 25-30cm. Co proponujecie wpuścić do akwa? Proszę o propozycje odnośnie ryb i ich ilości.I oczywiście jakie rośliny. Bo korzonki i parę skałek pozostało po poprzednich mieszkańcach. W piątek wybieram się na giełdę do wrocka więc chciałbym już mieć wszystko ustalone co i jak Smile


Skocz do: