Temat zamknięty

Zakładanei akwarium
#1
Smile 

Witam jestem tu nowym i również chciałem założyć akwarium wcześniej miałem małe do czynienia lecz zrezygnowałem bo jakaś choroba mi weszła. A więc planuje założyć akwarium 60l i tu mam parę pytanek a więc 1. kiedy sadzić roślinki i jakie polecacie (jeżeli możecie proszę o linki do zdjęć : ) 2. Planowałem posadzić jakąś trawę ale nie mam pojęcia jak to się sadzi i jak hoduje 3. Czy polecacie kolorowe oświetlenie 4.co sądzicie o kurtynie napowietrzającej 5. jakie polecacie na początek rybki 6 Jakieś porady przydatne wiadomości na temat akwarium.


W sumie to Toleks już mnie wyręczył - dziękuję Smile

Ostrzeżenie :

-10% - zły dział
-10% - dublowanie wątków

100% = BAN

Zamykam - susel
#2

Po pierwsze zły temat i zaraz pewnie go usuną.
Tutaj masz o podstawach akwarystyki http://www.akwaswiat.net/do-poczatkujacy...-4872.html

Tutaj masz gotową obsadę do 60l http://www.akwaswiat.net/zestaw-gotowych...16464.html

A tutaj mało wymagające roślinki na start baniaka http://www.akwaswiat.net/niewymagajace-r...-8391.html

I zacznij czytać dużo o akwarystyce !A nie idziesz na łatwiznę

GG:9678802
#3

Ps nie lece na łatwiznę bo znam się troszkę ale chciałem dobrej pomocy.
#4

No to jak to przeczytasz to już będziesz wiedział jakie roślinki i obsadę do twojego baniaka dać Smile

GG:9678802
Temat zamknięty


Skocz do: