Postów: 26
3
Dołączył: 13.02.2011
A tak wygląda zbiornik przygotowany do pogrzebu:
Znaczy się jak mam ochote w nim pogrzebać

odmulenie ew. przycinka.
Postów: 108
13
Dołączył: 16.02.2010
Ja bym te ksiązki wywaliła i wstawiła chociaż ciut większe akwarium ;D .
Pozdrawiam ;d .
Akwarium kulowe ? Akwaria tego typu mogą być stosowane jako ozdobne opakowanie dla ryby wręczanej jako prezent.Przy czym obdarowany z powodów humanitarnych, estetycznych i praktycznych powinien jak najszybciej umieścić otrzymane ryby w normalnym zbiorniku.
Postów: 254
20
Dołączył: 04.11.2010
Postów: 0
1
Dołączył: 04.03.2011
gdyby nie rozbory i ich rozmiar w akwa w życiu bym nie pomyślał ze ten zbiornik ma tylko 10l wygląda naprawdę dobrze a nawet bardzo dobrze . Jestem pod wrażeniem