• 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[10,5 krewetkarium] Moje maleństwo krzysio.k1
#21

A tak wygląda zbiornik przygotowany do pogrzebu:









Znaczy się jak mam ochote w nim pogrzebać Smile odmulenie ew. przycinka.
#22

Ja bym te ksiązki wywaliła i wstawiła chociaż ciut większe akwarium ;D .

Pozdrawiam ;d .

Akwarium kulowe ? Akwaria tego typu mogą być stosowane jako ozdobne opakowanie dla ryby wręczanej jako prezent.Przy czym obdarowany z powodów humanitarnych, estetycznych i praktycznych powinien jak najszybciej umieścić otrzymane ryby w normalnym zbiorniku.
#23

A ja bym wywaliła telewizorSmileSmileSmile Zawsze wiadomości czy filmy z kompa można obejrzećSmile A tak pozatym urocze maleństwoSmile
#24

gdyby nie rozbory i ich rozmiar w akwa w życiu bym nie pomyślał ze ten zbiornik ma tylko 10l wygląda naprawdę dobrze a nawet bardzo dobrze . Jestem pod wrażeniem


Skocz do: