Witam po dłuższej przerwie.
Po długim czasie wreszcie zakończyłem kompletowanie sprzętu, i wyposażenia akwarium. PRzedstawiam Wam akwarium po zmianie dekoracji.
Akwarium działa od 3.10.2010r.
Parametry:
ph:6,4
gh:>7d
no3:między 50 - 100 mg/l3
no2:0 mg/l3
kh:3d
temp:25st.C
Podkład Substrat Amazonia II+
Filtr kaskadowy Aquael FZN 2
Grzałka 100W
Oświetlenie Belka oświetleniowa GLO 2x24W [51cm]
Chwilowo bimbrownia
Obsada:
Pseudomugil signifer(8-9szt) Pseudomugil gertrudae(8-9szt) pseudomugil furcatus(8-9szt)-jeszcze ich nie ma.
Krewetki:5 amano(będą jeszcze 3)
RC:około 12(Będzie)
Rośliny:
Moczarka argentyńska
Rotala okrągłolistna
Wgłębka wodna
Nurzaniec spiralny
Heteranthera zosterifolia (Heterantera paskowana)
Lysimachia nummularia
nadwódka wielonasienna
Alternanthera reineckii roseafolia (A.Reineka f.różowa)
kilka innycg gatunków. Jeszcze nie doszedłem do ich nazw.
OGółem mam 15 gatunków roślin i 4 gatunki mchów.
Problemy:
Za dużo no3.Nie umiem ich zbić. Tak jest od miesiąca:/
Pojawienie się glona nitkowego. Wystarczą krewetki do pozbycie się go?
PS:Tych anubiasów nie będzie. Jak ktoś jest z KRK i chce anubiasy to pisać na PW.