Postów: 113
17
Dołączył: 22.05.2010
Nie wiem czy trafiłem w dział... bo nie ma działu o "ozdobach"... a to w końcu część obsady
Chciałbym dać kokos do akwarium 54L
Wybrałem kilka miejsc dla niego, tylko pytanie, czy nie "zagracę" sobie nim akwa ?? Czy oby na pewno będzie pasować ??
Kokosa jeszcze nie mam chce kupić i zrobić. Ale czy będzie pasować??
Cyframi zaznaczyłem miejsca.
Postów: 397
24
Dołączył: 28.11.2009
Ja jestem zwolennikiem, aby kokos znajdował się bardziej z tyłu w ukryciu, także polecam miejsce nr 3. Ale z działem chyba nie trafiłeś:p
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
A poco Ci kokos??
Jak widzę na zdjęciu są neonki,tetry i gupiki a one raczej nie potrzebują się chować w kokosach..

wgl. w środowisku naturalnym raczej nie znajdziemy łupinki kokosa..


-.-'
Postów: 113
17
Dołączył: 22.05.2010
Kokosa chciałem bo mam na przechowanie glonka, a on się chowa między roślinami tym samym wykopując wszystko... Najchętniej już bym się go pozbył... ale jeszcze tydzien/dwa musze go trzymać...
Postów: 108
13
Dołączył: 16.02.2010
nie wstawaj a jak musisz to nr 3 ;p
Akwarium kulowe ? Akwaria tego typu mogą być stosowane jako ozdobne opakowanie dla ryby wręczanej jako prezent.Przy czym obdarowany z powodów humanitarnych, estetycznych i praktycznych powinien jak najszybciej umieścić otrzymane ryby w normalnym zbiorniku.
Postów: 157
15
Dołączył: 11.11.2010
A za korzeniem nie dałoby rady go upchać? Można by tez troszkę go (korzeń) przesunąć do przodu bo akwarium ładne i szkoda go tak szpecić kokosem.
Piasek masz taki żółty czy tak światło pada?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem
Postów: 397
24
Dołączył: 28.11.2009
Bez obrazy, ale mam wrażenie że jeden "weteran" wypowiedział się negatywnie o kokosie (w pełni to rozumiem, ma prawo do swojego zdania) i od razu każdy uważa że kokos jest bee. Przecież kokos ładnie przygotowany też może fajnie wyglądać w ciemniejszym miejscu, niczym taka ciemna grota. A poza tym chyba widzę tam jeszcze pielęgniczkę jakąś (swoją drogą co to za odmiana?) a one lubią się skryć w ciemnym miejscu. Owszem nie podobają mi się kokosy z odpiłowanym kawałkiem bo to tandetnie wygląda, ale można zawsze zrobić w kokosie czymś małą dziurkę i powiększyć ją kombinerkami, wtedy otwór będzie nieregularny i to już wygląda całkiem przyjemnie. Pozdrawiam