• 11 Głosów - 3.36 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie ryby ( i nie tylko ryby) do 20l - 40l zbiornika?
Big Grin 

Ile krewetek do 25l? Będą z dwoma lub trzema gupikami i glonojadem. Jeden, dwa?? I czy jakoś specjalnie je karmić? Wielkie dzięki za odpowiedź Smile
Podobno glonojady muszą mieć więcej niż 25l więc myślę o krewetkach... Ile ich może być w 25l? I ile może być gupików? Na razie mam dwa. Może być np. cztery gupiki i dwie krewetki ? Proszę o szybką i poprawną odpowiedź. Mam nadzieję, że podałam odpowiednia ilość informacji.

1x dorosła gupiczka
63x młode gupiki (od 1 tygodnia - 1,5 miesiąca)

Początkująca akwarystka ^^

STOP hodowli ryb w kulach !![/font][/font]

GLONOJADEM no chyba nie na taką rybe musisz mieć z pięć razy większe akwa z sześć RedCherry ci styknie szybko się rozmnożą [ja bym do takiego akwa jedynie bojownika wpuścił]

Witam serdecznie.

Mam krótkie pytanko.

Są jakieś stworzenia które mogły by dołączyć do bojownika w 25l?Smile Zaznaczę, że nie chcę krewetek bo chyba na ich hodowanie nie pozwoli mi aranż akwarium (w podłożu będzie sporo "uskoków")

Dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam.


Tematy zostały połączone.
Korzystaj z opcji SZUKAJ albo przynajmniej przeglądaj tematy podwieszone w poszczególnych działach.
Kejdi

Who fights to long against the dragons becomes a dragon himself...

Jedynie zamiast bojka Wink

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


(10.09.2010, 20:36)susel napisał(a):  Jedynie zamiast bojka Wink

Nieee... bojownik musi byćSmile W takim razie będzie sam w tym szałasieSmile

Who fights to long against the dragons becomes a dragon himself...

A propos....możesz mieć krewetki.Podłoże im nie przeszkadza Wink Nawet bazalt lubią...

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


(10.09.2010, 20:44)susel napisał(a):  A propos....możesz mieć krewetki.Podłoże im nie przeszkadza Wink Nawet bazalt lubią...

Mam piasek z dodatkeim czarnego żwirku, ale chodzi o to że w podłożu jest taki spory uskok więc jak któraś z krewetek zejdzie/spadnie nad dół to będzie miała cieżko wejść spowrotemSmile tak mi się przynajmniej wydajeSmile

Who fights to long against the dragons becomes a dragon himself...

Heh...dobre Smile Zrób jej drabinę z patyczków Big Grin A tak serio to coś nawet po szybach łazi i pływać potrafi Wink

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


(10.09.2010, 20:52)susel napisał(a):  Heh...dobre Smile Zrób jej drabinę z patyczków Big Grin A tak serio to coś nawet po szybach łazi i pływać potrafi Wink

No to w takim razie, się nad nimi zastanowięSmile Narazie musze bojka sprowadzić... Myślicie, że da się jakoś dogadać ze sklepem w którym chciałbym go zamówić, żeby mi wysłali jakieś foty różnych okazów?

Who fights to long against the dragons becomes a dragon himself...

(10.09.2010, 20:59)Picard napisał(a):  
(10.09.2010, 20:52)susel napisał(a):  Heh...dobre Smile Zrób jej drabinę z patyczków Big Grin A tak serio to coś nawet po szybach łazi i pływać potrafi Wink

No to w takim razie, się nad nimi zastanowięSmile Narazie musze bojka sprowadzić... Myślicie, że da się jakoś dogadać ze sklepem w którym chciałbym go zamówić, żeby mi wysłali jakieś foty różnych okazów?

Musisz popytać...ja na swojego bojka polowałem 2 miesiące i jak trafiłem czarno-czerwonego to drań zdechł na puchliznę Big Grin

Chodziłem co 3 dni do sklepu i sprawdzałem jakie są Big Grin

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water




Skocz do: