• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ADA IAPLC 2010 wyniki
#1



W tym roku w konkursie wzięło udział 1819 osób z 55 państw w tym 88 naszych rodakówWink

29. Piotr Beczyński
33. Piotr Dymowski
108. Tomasz Zawół
110. Paweł Iglewski
156. Grzegorz Guzik
167. Radosław Baszak
242. Sergiusz Kowalew
250. Andrzej Mosurek
287. Rafał Draczyński
292. Jakub Sokołowski
316. Andrzej Makuch
329. Maciek Michalski
337. Adam Paszczela
362. Michał Czerwiński
366. Natalia Gorszczyk
381. Piotr Jankowski
395. Szymon Fiedorowicz
397. Patryk Wiśniowski
409. Marcin Ratajczak
418. Jarosław Harmata
426. Grzegorz Mosurek
460. Piotr Baszucki
504. Łukasz Chwazik
505. Piotr Szostak
506. Mateusz Bekiersz
509. Konrad Szumilas
515. Maciek Omieciński
558. Mariusz Gibala
570. Sebastian Sieczka
571. Daniel Groborz
572. Krzysztof Marciniak
573. Żaneta Mikołajec
581. Szymon Nowrot
609. Artur Krawacki
613. Łukasz Lezuch
638. Tomasz Szostak
705. Dawid Wesołowski
791. Marcin Nowak
797. Grzegorz Michorek
805. Mateusz Kaszuba
814. Maciej Wnuk
877. Marek Garczorz
923. Grzegorz Organ
939. Artur Głupczyk
993. Jarosław Wolny
1004.Piotr Kaczyński
1110.Agnieszka Kocurek
1139.Anita Kaliszewicz
1140.Jarosław Hnat
1141.MAriusz Trybisz
1142.Marcin Kierkus
1177.Dariusz Dymowski
1207.Mariusz Mistak
1229. Sylwester Myśliwiec
1241.Magdalena Kierkus
1242.Michał Bartela
1267.Marcin Wnuk
1268.Jacek Staszewski
1269.Paweł Pustelny
1270.Marek Koziorowski
1271.Jacek Pawłowski
1278.Andrzej Gromadkiewicz
1329.Kzysztof Marczak
1330.Wojciech Maketiuk
1331.Bogdan Dziuk
1397.Mieszko Górski
1398.Maciej Jadrowski
1445.Paulina Cichacka
1487.Krzysztof Drzymała
1508.Dariusz Jastrzębski
1522.Michał Aleksa
1562.Michał Tarka
1563.Aleksander Snopek
1650.Dariusz Kostek
1651.Michał Kępa
1655.Mirosława Kierkus
1656.Magdalena Ryba
1658.Paweł Krasowiak
1659.Adam Strzyżewski
1660.Grzegorz Kamiński
1661.Marcin Trzaska
1758.Jerzy Kaszuba
1763.Tomasz Gawron
1765.Andrzej Lech
1766.Marcin Olborski
1768.Sylwia Nawrót
1796.Karol Sobieraj
1807.Michał Jarkowski

Moje 33 miejsce:
Za wcześnie na fotkę konkursową, ale cos takiego moge chyba wrzucić. Po publikacji albumu zrobie nowy temat i wstawie finałowe foto

www.eliteaquarium.pl
www.creativeaquaunion.pl
Pozdrawiam!
Piotr Dymowski
#2

No,gratuluję..

Jest może strona gdzie są zdjęcia tych zwycięskich zbiorników??Obejrzałbym sobie...

A zbiornik bardzo ładny, ''jak malowany''..
heh

-.-'
#3

Gratuluje!
Szczerze powiedziawszy nie za bardzo mi się podobają takie akwaria,wyglądają sztucznie.Jak kolega Seoo napisał "jak malowany"

"Tylko prawdziwa przyjaźń to potęga..."
Małe Malawi-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200-malawi-t-28348.html
Prawie Azja-nieistniejące
http://www.akwaswiat.net/-200l-azja-the-...867-9.html
#4

szkoda że w tym roku poszło słabiej Polakom, ale za to za rok damy podwójnego kopa Tongue
#5

A co mi tam..

Fotka finałowa

"Mountain flow" Piotr Dymowski - IAPLC 2010 - 33 miejsce :wink:




Zbiornik:
120/60/50 szkło OW

Oświetlenie:
6x54W t5:
Philips TLD 865 x2
Philips TLD 965 x 2
Arcadia Plant Pro x 2

Szafka:
Kopia szafki cabinet wood ADA

Podłoże:
ADA Aqua Soil Amazonia 9L x 7
ADA Power Sand Special M 6l x 2
ADA Tourmaline BC
ADA Clear Super
ADA Bacter 100
Plocher Penac W
Plocher Penac P
podłoże wzbogacane na bierząco co 3-4 tygodnie kapsułami nawozowymi FERKA Stemma i Rosetta

Filtracja:
Eheim 2213(mechanika), Eheim 2226(biologia) + szkła Cal Aqua Labs

Nawożenie Co2:
podawane z butli wysokociśnieniowej, szklany dyfuzor oraz licznik bąbelków, Double counter Cal Aqua Labs

Dekoracje:
Dragon Stone
ADA manten stone
ADA moor wood
Piasek kwarcowy
Grey mountain

Nawożenie kolumny wody(pierwsze 3 miesiące)

100% dawki zalecane przez producenta:
ADA Brighty K,
ADA ECA
ADA Green Brighty Step 1
ADA Green Brighty Step 2
ADA Green Brighty Special shade
ADA Green Brighty Special Lights
ADA Green bacter,
ADA Green gain
FERKA STEMMA
FERKA ROSETTA


Zielsko:

Glossostigma Elatinoides
Eleocharis acicularis
Lilaeopsis novae-zealandiae
Sagittaria subulata
Hemianthus micranthemoides
Rotala indica
Taiwan moss
Peacock moss


Obsada:
40 x Rasbora klinowa
5 x kosiarka
100 x Amano
Red cherry(niezliczone ilości)
Babaluti(niezliczone ilości)

www.eliteaquarium.pl
www.creativeaquaunion.pl
Pozdrawiam!
Piotr Dymowski
#6

Gratulacje dla wszystkich którzy mieli chęć wziąć udział w tym przedsięwzięciu.
Przypominam, że to jest temat o konkursie i jego przebiegu.
Temat ze zdjęciem autora wątku:
http://www.akwaswiat.net/showthread.php?...t=Mountain


Na liście znalazłem osobę z tym samym nazwiskiem, przypadek? Wink

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#7

No gratulacje Smile Jest jakaś stronka z tymi akwariami - bo są niesamowite Big Grin T.Amono startował?

SPRZEDAM - KLIK !
-270l - Malawi GG 3341234
-122,5l - Malawi
-112l - - Malawi
-57l - Roślinne
-54l - Kotnik - Malawi
-50l - Black Water


#8

(11.08.2010, 13:27)Olek napisał(a):  Gratulacje dla wszystkich którzy mieli chęć wziąć udział w tym przedsięwzięciu.
Przypominam, że to jest temat o konkursie i jego przebiegu.
Temat ze zdjęciem autora wątku:
http://www.akwaswiat.net/showthread.php?...t=Mountain


Na liście znalazłem osobę z tym samym nazwiskiem, przypadek? Wink

Nie tylko ja bawie sie w akwarystyke w rodzinieWink

(11.08.2010, 15:42)susel napisał(a):  No gratulacje Smile Jest jakaś stronka z tymi akwariami - bo są niesamowite Big Grin T.Amono startował?

Takashi Amano jest to oganizator jak równiez jeden z sedziow IAPLC wiec trudno by startowałWink

Co do stronki to jest jedna taka.. gosciu znajduje w necie wszystkie fotki z poszczególnego IAPLC i wkleja je tam..

http://acuariorosa.com/2010/08/10/the-in...test-2010/

www.eliteaquarium.pl
www.creativeaquaunion.pl
Pozdrawiam!
Piotr Dymowski


Skocz do: