• 25 Głosów - 3.96 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sklepy akwarystyczne na + i na -

na GIGANTYCZNY -

BIAŁYSTOK

80 metrów od rynku przy ulicy gajowej
sklep ... w sklepie śmierdzi , są palone papierosy [klientowi w twarz] , sklepik jest mały nawet drzwi się nie domykają , ryb gęsto w akwariach , szyby zaglonione , akwa z roślinami to istny cmentarz , pełno ślimaków jednym słowem gnój a nie akwaria , a rybek naprawdę szkoda , no i oczywiście na ladzie stoi kula i tu uwaga nie z welonem nie z bojownikiem tylko zzz................. parą gurami [żal gościa]
no właśnie obsługa ......... gość myśli że połkną książkę , i jak mu mówię że niemożna trzymać około 30 dorosłych wielkich skalarów w akwa około 70 litrowym to on mówi cytuję "co ja pier..lę przecież żyją i dobrze im jest" a one tam taką ciasnotę mają że nie wiem .
i teraz taki motyw : u mnie w szkole zdechł chomik , babka mówi kto kupi nowego ? no to ja sie zgłosiłem
a to było na następny dzień i akurat nie mogłem do normalnego sklepu jechać po już późno było więc tam zaszedłem wchodzie i mówię dzień dobry i nic to ja znowu DZIEŃDOBRY no i nic , zaglądam przez ladę a tam chłop śpi i wali od niego alkocholem . i tak se myślę mam 3 warianty albo po policje dzwonić niech go zwiną , albo brać wszystko i se iść albo poprostu se iść . i se przypomniałem kurcze muszę tego chomika na jutro mieć więc sobie wziąłem najładniejszego wybrałem zostawiłem kase na ladzie , powiedziałem dziękuje dowidzenia i poszedłem hehehheheheh a jak powiedziałem o tym kolegom to zaczęli tam codziennie chodzić

więc jak ktoś nie wieży co do mojego opisu sklepu to proszę zajść się przekonać Big Grin Big Grin

moje akwa?? 60 tysięcy litrów[zbiornik] + kilkadziesiąt kilo ryby

Na +

GRUDZIĄDZ

Sklep " PEŁKA" ul.Sikorskiego , niedaleko pogotowia ratunkowego

W sklepie nie ma przyjemnej obsługi, chociaż od jakiegoś czasu jest już lepiej.
Ogólnie ludzie znają się na tym co robią. Jeden koleś jest na akwarystyce[ ma duże akwa w domu ]
Sklep został podzielony jakby na 3 części po remoncie: akwarystyczną , psią , kocią-gryzoniową.
Wszystko jest jasne i przejrzyste .
Więc : na tyle sklepu są regały z akwariami po jakieś 50l każde.
A w nich wiele ciekawych rybek : np. pyszczaki , żyworódki , różne sumy , pielęgnice , ławicówki , krewetki itd.
Z pyszczaków jedyne "rasowce" to auratus i acei , żyworódki to platki , mieczyki , molinezje , gupiki z pielęgnic to np. pawiookie , sewerum , skalary , meeki , papuzie a z kreweci to amano i czasami crystal red. Jakiś czas temu zaskoczył mnie u nich ładny duch amazoni , tęczanka wernera i mikrorasbora galaxy
Ogólnie sklep ma duży asortyment Aquael'a . Z Aquael'a można dostać wszystko : filtry , grzałki , itd.
A z innych firm to jedynie Fluval a z reszty raczej nic...;/
Facet ma pojecie i może doradzić w razie potrzeby.
A no i jeszcze mają trzy akwaria ozdobne : 400l , 400l i sześciokąt na zeimi z karasiami i koi.
W pierwszym 400 są sumy rekinie , sewerum , meeki i jakieś węże a i brzanki sumatrzańskie były też , a drugie jest ładnie urządzone ale bez obsady...;/

No to tyle...sklep w zasadzie na duży +

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.

Na plusik
Sklep w Swarzędzu w budynku kina Hollywood
Zalety:
Miła obsługa, pamięta ludzi duży wybór produktów sery. Tanio...
Wady:
Sprzedawczyni trochę próbuje wciskać kit ale z umiarem.
(pewna para chciała kupić welona do kuli, ale ona powiedziała że do welona trzeba mieć napowietrzenie i że w wielu krajach jest zakaz trzymania ryb bez napowietrzenia. Ale niestety potem zaproponowała bojka, bo nie musi mieć napowietrzania)
Mały wybór i wysokie ceny roślin.

Kulą stop!
Rybki to zwierzęta nie ozdoby
97l w trakcie
http://www.akwaswiat.net/-98-bedzie-biot...20666.html

(10.06.2010, 08:14)Mr.rybka2 napisał(a):  Mały wybór i wysokie ceny roślin.

Ah czyli to dla ciebie plus? ekstra

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.

(10.06.2010, 18:56)Kroczek33 napisał(a):  
(10.06.2010, 08:14)Mr.rybka2 napisał(a):  Mały wybór i wysokie ceny roślin.

Ah czyli to dla ciebie plus? ekstra

Napisał że to jest w "wadach" Tongue

(10.06.2010, 18:58)peter10 napisał(a):  
(10.06.2010, 18:56)Kroczek33 napisał(a):  
(10.06.2010, 08:14)Mr.rybka2 napisał(a):  Mały wybór i wysokie ceny roślin.

Ah czyli to dla ciebie plus? ekstra

Napisał że to jest w "wadach" Tongue

Ten opis nie ma sensu ... koleś sam sobie zaprzecza , najpierw pisze duży wybór sery itd. tanio a potem mały wybór i wysokie ceny ;/

Kujawsko-Pomorskie Forum Akwarystyczne

Nie udzielam porad na PW.

jest mały wybór roślin i to rośliny są drogie

Kulą stop!
Rybki to zwierzęta nie ozdoby
97l w trakcie
http://www.akwaswiat.net/-98-bedzie-biot...20666.html

sklep zoologiczny w Poznaniu w M1, ogólnie na + obsługa miła (i młoda), chętnie tłumaczą, pomagają, i wciskają gratisy Smile ja dostałam breloczki i karmę do psów. rybki i zwierzątka mają czysto. jedyny minus to bojowniki w kubeczkach, ale jak ktoś pisał, to już standard niestety.

Na DOBRY +:
- Aquarius W-wa, bemowo, górczewska w Tesco.
Miła obsługa, do każdego działu pracownik, zawsze pomogą dobrą radą, niekiedy jakiś trupek się zdarzy, ale jest natychmiast wyławiany. Akwaria czyste, bez glonów. Do każdego osobne sitko, akwy kwarantannowe, bez tarliskowych. W każdym jest chociaż 1 roślinka. Osobne akwy dla roślin, jednak rośliny zaniedbane. Średnie ceny. Można wymieniać towar tj. można zamienić rybki na roślinki/inne ryby/krewetki/ osprzęt. Bardzo fajny sklep.

Na +/-
- Kakadu, W-wa, wola, CH Wola park.
+ Drogo, ale jak w Kakadu, ekstra warunki dla zwierząt. Dobra obsługa, duże rabaty na akwy w zestawach.
- Trzeba kupować z os. dorosłą, kasjerka nie miła, nie można zwracać towaru. mimo, że jest zdrowy, nieuszkodzony.

To może ktoś by sie Mińskiem Mazowieckim zainteresował...Big Grin Polecam sklep na ul. Mireckiego!


Skocz do: