Postów: 19
1
Dołączył: 23.12.2009
Witam mam pytanie odnośnie mojej samiczki gupika ,po czym poznać że lada moment będzie rodzić małe trzymam ją od trzech dni w innym akwarium 25l ponieważ jest już bardzo gruba i powolna chowała się po kątach mam pytanie jak to zaobserwować że lada dzień bedzie miała potomstwo
Postów: 180
35
Dołączył: 21.01.2010
"kwadratowy" brzuch jej sie powinien zrobić u mnie bynajmniej tak bylo tuż przed porodem
Postów: 19
1
Dołączył: 23.12.2009
GeGo napisał(a):"kwadratowy" brzuch jej sie powinien zrobić u mnie bynajmniej tak bylo tuż przed porodem 
ona jest strasznie ociężała nawet jest jej ciężko pływać i tylna część ciała od brzucha aż po płetwę się tak jakby opuściła do dołu jest w kształcie lekkiego księżyca i cały czas sapie ...
Postów: 944
36
Dołączył: 07.09.2009
sapie hahah
to czekaj na mlode beda kiedy maja byc.
https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
Postów: 19
1
Dołączył: 23.12.2009
Maciej_krakow napisał(a):sapie hahah
to czekaj na mlode beda kiedy maja byc. 
bardzo wyczerpująca odpowiedz z twojej strony ...
Postów: 944
36
Dołączył: 07.09.2009
stary poczytał bys ten temat to bys sie dowiedzial ze nikt na świecie nie odpowie ci na to pytanie kiedy twoja samica urodzi, przeczytasz temat to dowiesz się o ew. oznakach troche chęci a nie wymagasz aby podano ci wszystko pod nos. ten temat plus google i wszystko wiesz
https://www.facebook.com/pages/From-all-...6571785133
Zapraszam na stronkę na FB i zostawienie lajka!:)
pozdrawiam
Postów: 27
0
Dołączył: 29.11.2009
Po to jest te forum żeby udzielać odpowiedzi na pytania, ale fakt....Na tym forum pytano o to wiele razy, wiec życzę miłego czytania
Postów: 11
1
Dołączył: 21.02.2010
GeGo napisał(a):bubu111 napisał(a):Moim zdaniem powinieneś traktować akwa jakby małych nie było i może większosć nie dożyje...
jak tak mozna? bez przesady ale to tez stworzenia boskie wiec albo niech czeka az troche podrosną i pyta tylko kogo sie da czy chce male ale nie zeby je zabijac swiadomie ;/
Jak tak można zabijać świadomie ochotkę podawając ją żywą rybom, jak możesz jeść biedne świnki kurczaki itp. Przecież to też stworzenia Boskie.
Pomyśl czasami.
Postów: 348
10
Dołączył: 27.01.2010
Wiesz też tak się udzielałam, dopóki nie doświadczyłam na własnej skórze, co to znaczy jak stają się one plagą. Nie zdążysz odchować jednych, a tu chlust następne. Rozumiem, że wśród nas są wegetarianie, a może zostańcie weganami. Jak przecież można jeść jajka i zabić 'płód' pisklęcia :| <lol2>
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.02.2010, 23:57 {2} przez
Olek.)
Postów: 23
4
Dołączył: 16.02.2010
to jest przykre, ale jeśli przez nie mamy ryzykować zdrowie innych ryb to trzeba być na to przygotowanym:/
"w kupie jest moc!"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.02.2010, 20:06 {2} przez
bubu111.)