• 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Krewetki warunki hodowlane.

Aha, dzięki za odpowiedzi.

A jak rozróżnia się płeć krewetek?

Po jakim czasie rozmnożą mi się krewetki??

Nie zadawaj takich pytań nie jesteśmy jasnowidzami.
Kiedy zechce im się.







Moje krewetki dziś zdechły (około 12 z 15 sztuk)
Czy może być to spowodowane podniesieniem temperatury z 20 do 26stopni?
Nie martwię się, bo dokupię samca i będę miał znowu małe, a może to od nawozu?To rozcieńczony florowit do roślin zielonych, a drugi to do roślin kwitnących.
Może zbyt duże stężenie azotu, choć nawóz stosuję od 7 dni, to krewecie powinny wcześniej padać.
Może mi ktoś powiedzieć, co jest przyczyną zgonów moich krewetek?

Mam nadzieję że poprawnie zinterpretowałem i poprawiłem tekst. Masz poważne problemy z budowaniem zdań i używaniem znaków przestankowych, przez co posty są niezrozumiałe. - Olek

http://www.allegro.pl/item921362529_pias...arium.html

Czy mógłby ktoś obejrzeć żwirek z tej aukcji i powiedzieć mi jaka wielkość żwirku jest najlepsza? ZN0 ZN1 ZN2 ZN3? Te wielkości mnie interesują. Najbardziej podoba mi się ZN0 ale nie jestem pewien czy nie będzie on wciągany przez filtr i czy będzie odpowiedni dla kreweci?

odpowie ktoś?

Ja u siebie mam żwir o granulacji odpowiadającej tej o oznaczeniu ZN 2 i jest w porządku ale gdybym dziś kupował jeszcze raz, to byłoby to ZN 1.

126 L

Masz problem z moderatorem? Wydaje Ci się, że masz rację?
Daruj sobie. To i tak nie ma sensu.

Możecie mi powiedzieć jaka jest optymalna temperatura, dla krewetek, żeby się rozmnażały.

Jojtuś napisał(a):Możecie mi powiedzieć jaka jest optymalna temperatura, dla krewetek, żeby się rozmnażały.

u mnie rozmnażają sie 24*c


Skocz do: