• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ogolnie (112) Moj Baniaczek
#1

Witam prezentuje mój baniaczek do oceny publicznej, jeśli ktoś ma jakieś uwagi czy porady proszę pisać jestem otwarty i ciekawy co myślicie o mojej pracy zaznaczam ze jestem tak jak by początkujący i Baniaczek ma już od roku czasu

Dane Zbiornika:
-Szerokość 35 cm Długość 80 cm Wysokość 40 cm 112l z pokrywą
-filtracja to AquaEL Fan-2/plus 230v-50Hz 5.2w
-oświetlenie to 2x 20w tube jedna to sunglow na tył rzuczony a na przód floraglow dla roslin Big Grin + odbłyśniki
-Ogrzewanie termostat z mocna grzałka 'nie pamiętam parametr' ale 27 stopni jest stale

Flora:
- Anubias
-nurzańce
-cryptocoryny
-żabienica amazonka

Fauna:
-Gurami -6
- Bocje -3
- Sumik szklisty-2
- żałobnica -2
- kiryśnik- 2
- glonyjadki -3 ale jeden to juz monstrum i go wydaje a reszta to 2młode
- mieczyki 3
- No i Koszarka nie wyobrażam sobie baniak bez niego ale tylko 1 mam niestety


Załączone pliki Miniatury
                       
#2

Jak dla mnie to super Smile A zwłaszcza ta ściana z nurzańca po prostu bosko xD Nie masz problemów z niedoborami albo glonami ?? Bo ten anubias jakiś taki ciapkowaty jest. O rybach to nic nie powiem bo się nie znam, ale wydaje mi się, że tych gurami to trochę za dużo ;]
Cytat:Koszarka
chyba kosiarka Smile
#3

Piękne akwa, a to tło, bardzo piękne,tylko gurami masz za dużo wydaje mi się, ale to według twojego gustu ma być :-)
#4

Nie według gustu, tylko według warunków, jakie można rybom zapewnić.
Akwa bardzo przyjemne, ale obsada tragiczna!

Zostaw parę gurami
powiększ grupę sumików szklistych do 5szt
dodaj żałobniczek do ok 10-12 szt
Zostaw 1 zbrojnika (glonojada) najmniejszego

Dla reszty ryb przydałby się o wiele większy dom, jakieś 240-300l. Bocje są stadne, podobnie kosiarki. Jeśłi masz problem z glonami, wymień kosiarkę na stado otosków.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#5

Dzięki wam gurami może i mam za dużo jestem w trakcie wydania 3 z nich wiec zostanie mi 3 bo mam 3 plamiste i 3 złote to właśnie złote wydam a jeśli chodzi o tego Anubias to jest nie dobór zakupiłem już nawóz płynny i czekam na rezultaty, problemów z glonami nie mam ale jak zacznę nawozić to zapewne się pojawia Big Grin
#6

Wiem ze mam trochę za mały dom dla nich ale już nie długo zakupie i zmontuje taki 240 l.. jest to mój kolejny cel jeśli chodzi o akwarystyka muszą poczekać cierpliwie fundusze się liczą ale już nie długo będę mieć nowy dom przeciągu 2 miesięcy


Skocz do: