Postów: 2
1
Dołączył: 12.06.2009
Witam,
proszę o poradę jakie rybki, lubią taki teren który mi się podoba, a mianowicie: bardzo drobny żwirek(piasek taki biały) i łupki poukładane w kryjówki. Ja marze o pielęgnicach, ale czytałem, że przy takim litrażu to niemożliwe. Proszę o jakieś interesujące propozycje.
Pozdrawiam Maciek
Postów: 2,149
37
Dołączył: 14.02.2008
Postów: 937
3
Dołączył: 21.11.2008
Może parka ramirez,lub 1+2 kakadu,do tego 5 otosków i ok 15 razbór.Szkoda że piasek jest biały rybki przeważnie bardziej wolą ciemniejsze podłoże.
-.-'
Postów: 2
0
Dołączył: 12.06.2009
witam , czy gupiki welonki żałobnice i mieczyki mogą żyć w akwarium razem bo mam
3 mieczyki - 1 samiec i 2 samice
4 głupiki
3 żałobnice
1 welona
2 glonojady
czy można dołożyć jeszcze rybek akwarium mam 60 litrów
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
3 mieczyki - 1 samiec i 2 samice --> Nie, za małe akwarium.
4 głupiki --> Jak już to GUPIKI.
3 żałobnice --> Jak już to Żałobniczki, do tego ryba stadna.
1 welona --> Za małe akwarium.
2 glonojady --> Co to?? Ślimak, ryba czy skorupiak??
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.06.2009, 13:57 {2} przez
Kaef.)
Postów: 2
1
Dołączył: 12.06.2009
A jeszcze jedno pytanie, mogę trzymać w nim bocje wspaniałą , tak mi się podoba!!
Postów: 680
10
Dołączył: 07.02.2009
Nie, bocja wspaniała od 200l wzywż
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian