Postów: 27
6
Dołączył: 13.04.2011
Poszukaj sklepu akwarystycznego, który zechce przyjąć od Ciebie narybek
Postów: 35
2
Dołączył: 12.03.2011
hehe chyba nie bede musial, bo mam w akwarium 2 skalary wiec pewnie zrobia porzadek z narybkiem

no ale cóz...
Postów: 10
5
Dołączył: 16.04.2011
(21.10.2008, 20:02)chwami napisał(a): W akwarium w szkole są gupiki z welonkami i skalarem i samica nie chciała rodzic, chociaż ciąża trwała i trwała, i godzinę po przeniesieniu do innego akwa urodziła
Więc mniemam, że się bała.
Sorry że tak nie na temat,ale mam 2 gupiki ( samca i samice) w akwa.
54l i nie chcą się rozmnożyć.
Proszę was o porady i z góry dzięki
Postów: 144
11
Dołączył: 14.01.2011
Postów: 10
5
Dołączył: 16.04.2011
Postów: 68
18
Dołączył: 12.12.2010
wsadź same samice samiec nie jest potrzebny.
Postów: 2,904
4
Dołączył: 11.01.2009
(17.04.2011, 12:36)adrian13_13 napisał(a): wsadź same samice samiec nie jest potrzebny.
Jeśli samice są niezapłodnione to oczywiście, że jest potrzebny.
Postów: 30
1
Dołączył: 12.03.2011
no i niestety moja samica polegla

chyba byla za bardzo wycienczona porodem i za bardzo wyskubana przez ramirezki

nawet kapiele w lekarstwie nie pomogly szkoda
zobaczymy co wyrosnie z narybku mam nadzieje ze uchowala sie tam jakas samica
Postów: 179
12
Dołączył: 13.08.2010
Duzo masz narybku?
If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and then make a change
Postów: 30
1
Dołączył: 12.03.2011
przetrwaly tylko 2 sztuki jak narazie sa w dobrym stanie i trzymam je oddzielnie od reszty rybek bo boje sie ze pielegniczki te dwie sztuki tez mi zlikwiduja