Postów: 168
21
Dołączył: 02.09.2009
akwarium
72l - parę roślin, same glony, ślimaki. Reszty istot żywych nie odnotowano.
Postów: 13
4
Dołączył: 18.08.2009
Postów: 168
21
Dołączył: 02.09.2009
żaba ...
72l - parę roślin, same glony, ślimaki. Reszty istot żywych nie odnotowano.
Postów: 21
2
Dołączył: 29.09.2009
Postów: 168
21
Dołączył: 02.09.2009
klucha15 napisał(a):alellujaa
azyl
72l - parę roślin, same glony, ślimaki. Reszty istot żywych nie odnotowano.
Postów: 35
6
Dołączył: 06.04.2009
lord
Postów: 125
8
Dołączył: 26.10.2009
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
yeti
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.11.2009, 21:03 {2} przez
victus.)
Postów: 9
1
Dołączył: 19.11.2009
Postów: 779
29
Dołączył: 30.04.2009
zombie
Dolnośląskie Forum Akwarystyczne:
www.dfa.net.pl
805L