raqu93 napisał(a):bardzo fajne akwa
ładne kiryski i ładny busz (zadbany) jest spoko
Samo się dba.. Tfu tfu na razie klęska zwana glonami mnie omija... Tfu tfu! Ale i światełko dla głonów niesprzyjajace a roślinek jak na start sporo
Dzięki
ethnix napisał(a):Eeeeee dobra nie będę się rozpisywał. PIĘKNE jak dla mnie!
A ja mam nostalgie... Ciemne podłoże... Zamisat korzenia z prawej to jakiś taki z długimi powykręcanymi gałęziami... Szukam takiego

Jak znajdę to wywalę ten. Zajmuje dużo miejsca, ale zwierzaki mają z niego raj.
szopen84 napisał(a):Zbiorniczek bardzo ładny a jak zrobisz jakiś żywopłocik z łodygowców
to może być dużo ciekawiej.
Mam zamiar dosadzić sporo rotali indici w lewym tylnim rogu a to co teraz tam jest poprzesadzać. Chcę tam zrobić taką wielką kępe
Moze przewrócę korzeń z lewej?
Ale mnie korci

I pomyśleć, ze gdybym nie była dociekliwa to miałabym paskudny zbiornik

Maja mi pomogła przemysleć sprawe

Jeszcze raz dziekuję za wszystkie rady!!
Bojąc się glonów postanowiłam oprócz kulek pod korzenie podawać tylko K2SO4. Na razie zwykłe, a jak się poprawi sytuacja finansowa to ADA

Jak czegoś nie spróbuję to się nigdy nie dowiem jak naprawdę działa choćbym czytała sto postów dziennie
Pstrążenice mam z odłowu. Teraz sie będę modlić o zdrowie ryb bo mam ostatnio pecha

Mam nadzieję ze nic nie przywlekłam z nimi. Czy podać coś profilaktycznie? Na pasożyty albo co?