Postów: 17
2
Dołączył: 03.11.2008
yyy o co ci chodzi wyraz jak wyraz nie znasz się na zabawie to nie komentuj wyrazów pisząc je błędnie
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008
Postów: 17
2
Dołączył: 03.11.2008
1 strona wcześniej na dole i wiesz już wszystko.
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
serwetka a serwatka to co innego . Proszę się mnie nie czepiać
Postów: 17
2
Dołączył: 03.11.2008
ale nie znasz zasady zabawy !!!!!!!!!!!!!!!
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
Dobrze znam zasady . Ale tak mi sie skojazyło i napisałem
Postów: 17
2
Dołączył: 03.11.2008
dobra kontynuuje zabawę moje słowo
serwetka
Postów: 419
28
Dołączył: 16.08.2008
absynt
Postów: 94
7
Dołączył: 27.09.2008
Postów: 794
36
Dołączył: 17.02.2008