Postów: 160
8
Dołączył: 28.10.2008
Ja bym zostawił tak jak jest na 2 zdjęciu a trawniczek zrobił z gałęzatki + trochę korzonek obsadzić gałęzatką mógł by powstać ciekawy efekt
Postów: 123
21
Dołączył: 13.12.2009
I tak zrobiłem

Tylko na odwrót, że teraz "dziób" tego korzenia tam gdzie jest anubias jest z przodu
Postów: 1,894
8
Dołączył: 08.06.2008
Zostaw korzeń

taka ilość miejsca na trawnik w zupełności Ci wystarczy
Postów: 123
21
Dołączył: 13.12.2009
Fitr:
Nie wiem, czy woda nie jest za blisko wylotu z filtra? I krewetki mi się niepojawiają:/ 2 tylko siedziały na takiej pływającej roślinie z okrągłymi liścmi(roślina na "p")pod powierzchnią. Może za mało tlenu?(mam bimbrownie. Może za dużo co2?)
Akwarium: Kolega mi dał ręcznie robione oświetlenie

A to co z przodu to moja stara pokrywa po małym tunningu:p Wiem że to brzydko wygląda ale to tylko do poniedziałku
Bimbrownia i drabinka:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee42...78b26.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/af37...3b3c9.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/eab7...6503c.html
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2010, 11:51 {2} przez
P.Wędkarz.)
Postów: 62
11
Dołączył: 29.03.2010
powiem tak... zobaczyłem zdjęcia z 1 strony i zdjęcie ze strony ostatniej i normalnie szok... NIE POZNAJE zbiornika... normalnie super teraz wygląda

wciagle dąże żeby moje akwarium też wyglądało jak najlepiej ale to długa i żmudna droga
Akwarium 60l:
15X Neon Inessa
6X Gupik
1X Zbrojnik
Postów: 2
2
Dołączył: 17.04.2010
Z jednej strony może troche naprawdę duży jest ten korzeń w tym akwarium, ale jak dla mnie to ta druga fotka też mi lepiej pasuje. Na tej pierwszej bez tego korzenia jednak tak pustawo.
Postów: 992
66
Dołączył: 20.03.2010
boskie
Dużżżyyy PLUS! +
240l :
Andinoacara rivulatus 1+1
Thorichthys meeki 1+1
Heros efasciatus gold (red) 1+1
37,5l :
4+2 Gupik :)
Postów: 108
15
Dołączył: 09.08.2009
kempa99 napisał(a):powiem tak... zobaczyłem zdjęcia z 1 strony i zdjęcie ze strony ostatniej i normalnie szok... NIE POZNAJE zbiornika... normalnie super teraz wygląda 
Zgadzam sie , akwarium jest nie do poznania , gratulacje dla właściciela
Postów: 123
21
Dołączył: 13.12.2009
A tu jeszcze jedna aktualizacja

Trochę się korzeń zmienił.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e224...8b879.html
Oświetlenie wygląda koszmarnie(chodzi mi o lampkę(od kolegi)
Fauna:
9 szt pseudomugil furcatus
2 szt krewetek RC(miałem 12 i zostało 2. CO się z nimi stało to nie wiem:/) PEwnie je filtr wciągnął.
Fauna docelowa:
10 pseudomugil furcatus
10 pseudomugil gertrudae
10 pseudomugil signifer*/tenellus*
Krewetki:
2x amano
2x cristal red
2x yellow
2x green
Flora:
Żabienica
Microrazborium
Moczarka
Anubias
nurzaniec
jakieś trawy i kilka roślin których nazw nie znam
Mech 4 gatunki
Kamienie są bo korzenie wypływają.
*Albo ta odmiana albo ta
PS: POMÓŻCIE Z TYMI ZDJĘCIAMI!!! ROZMIAR JEST 600x400 i d... .
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2010, 21:05 {2} przez
P.Wędkarz.)
Postów: 903
8
Dołączył: 04.03.2010
Na oświetlenie nie narzekaj, u innych (tj. u mnie

) jest jeszcze gorsze.
Dolej trochę wody tak by korzenie nie wystawały ponad lustro
Całkiem ciekawą obsadę sobie szykujesz, gertrudae sprzedają w poznaniu, ale nie wiem czy Cię to urządza