Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

45 l...
#11

tylko że albo same samce gupika, bo tak namnożą Ci się..
#12

a może 5-6 mieczyków, 5 gupików kilka neonków i z 2 otoski? dało by się?
a tak trochę na uboczu... orientuje się ktoś ile może kosztować całe wyposażenie (grzałka, filtr itp.)???
#13

mieczyki do 40l to naprawdę za mało, 5gupików, neonki ok a otoski stadne ...
#14

aCha. To chyba, że Ci się nie podobają Smile
#15

a co byś powiedział na akwarium z 1 welonem i kilkoma otoskami?

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#16

Animal, walnąłeś jak przysłowiowy łysy o beton... Welon w 40l??

albixxx zaproponowałabym muszlowce, ale chyba trochę za zielony na nie jesteś... Poczytaj sobie temat tu na forum "akwarium dla muszlowców", tam wszystko masz.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#17

a czemu nie myślę że czułby się dobrze ale nie wiem czy będzie się mu podobałTongue

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
#18
Question 

mam 45 litrowe akwa (50cm x 30cm x 30cm).
wsadziłem do niego:
- 4x mieczyk Hellera (samice)
- 2x gupik (parka)
- 5x neon Innesa (???)
- 2x Otosek (???)
Nie wiem dlaczego te ostatnie się chowają. Jeśli ktoś wie, proszę o pomoc
Tematy zostały połączone!
#19

Dlatego że to rybka stadna powinieneś mieć co najmniej pięć.
Przy tak małym litrażu powinieneś lepiej dobrać obsadę.Proponuję:
- 2x gupik (parka)
- 5-7x Otosek (???)
Lub:
- 5-7x neon Innesa (???)
- 5-7x Otosek
Przyda się też gęsta,drobnolistna roślinność.

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl

#20

mieczyki musisz oddac, dla nich 100l a nie 40

450l
2xalbino red tiger oscar
2xalbino red oscar
1xGlyptoperichthys gibbiceps
1xLiposarcus pardalis
2xmastacembelus favus
Temat zamknięty


Skocz do: