29.03.2009, 21:36
mam 65l akwa no i :
10xneon
1+2 prętnik
3xkirysek
wiec podobna obsada mysle ze bedzie odpowiadac
10xneon
1+2 prętnik
3xkirysek
wiec podobna obsada mysle ze bedzie odpowiadac
Zapraszam na Dolnośląskie forum akwarystyczne www.dfa.net.pl
