• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada - 112 - Ramirezy i co jeszcze ?
#11

Holenderskie z ramirezami - myślę, że do zrobienia. Tylko wybierz rośliny które mają silny system korzeniowy, bo czytałam, że ramirezki lubią trochę przegrzebać dno.
#12

oki mogą być jakieś mchy na korzeniach czy bębzie na nich syf opadał
#13

Jeśli będziesz mieć syf w akwa, to będzie opadał, jak będziesz utrzymywać porządek, to nie Wink

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#14

a roślinki jakie polecacie do oświetlenia 2x18

Zmiana litrażu ze 112 na 96.Dzisiaj byłem z tatą i nie było 112.Ktoś mnie wyprzedził w takim razie przywiozłem 96litrów.
Proszę nauczyć się odświeżać temat.Kopiujesz zawartość poprzedniego posta,kasujesz go,wklejasz tekst do nowego i dalej kontynuujesz.Kolejny raz przypominam-Twój post pod postem będzie usuwany
#15

ale Zbrojnika Niebieskiego nadal możesz mieć 4 litry to nie dużo.Smile

Proponuje:
2xP.Ramireza(1+1)
1xZbrojnik Niebieski(chyba że chcesz mieć ikrę, jak tak to nie)
5xKirysek Pstry
20xNeon Innesa

i Czarne Wody lub roślinne.Smile

Pozdrawiam
Rafał
#16

zależy mi na ikrze ramirezek dlatego zbrojnik niebieski odpada. JAKIE ROŚLINKI POLECACIE


Skocz do: