Postów: 422
40
Dołączył: 04.06.2008
Holenderskie z ramirezami - myślę, że do zrobienia. Tylko wybierz rośliny które mają silny system korzeniowy, bo czytałam, że ramirezki lubią trochę przegrzebać dno.
Postów: 239
29
Dołączył: 09.05.2008
oki mogą być jakieś mchy na korzeniach czy bębzie na nich syf opadał
Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
Jeśli będziesz mieć syf w akwa, to będzie opadał, jak będziesz utrzymywać porządek, to nie
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 239
29
Dołączył: 09.05.2008
a roślinki jakie polecacie do oświetlenia 2x18
Zmiana litrażu ze 112 na 96.Dzisiaj byłe
m z
tatą i nie było 112.Ktoś mnie wyprzedził w takim razie
przywiozłem 96litrów.
Proszę nauczyć się odświeżać temat.Kopiujesz zawartość poprzedniego posta,kasujesz go,wklejasz tekst do nowego i dalej kontynuujesz.Kolejny raz przypominam-Twój post pod postem będzie usuwany
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.03.2009, 18:51 {2} przez
Olek.)
Postów: 1,219
38
Dołączył: 11.12.2008
ale Zbrojnika Niebieskiego nadal możesz mieć 4 litry to nie dużo.
Proponuje:
2xP.Ramireza(1+1)
1xZbrojnik Niebieski(chyba że chcesz mieć ikrę, jak tak to nie)
5xKirysek Pstry
20xNeon Innesa
i Czarne Wody lub roślinne.
Pozdrawiam
Rafał
Postów: 239
29
Dołączył: 09.05.2008
zależy mi na ikrze ramirezek dlatego zbrojnik niebieski odpada. JAKIE ROŚLINKI POLECACIE
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.03.2009, 20:14 {2} przez
rybiasz.)