• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obsada 240 Litrow
#11

Przemyslałem wszystko i jednak chcem miec pyszaki ktore juz kiedys mialem prosze tylko o doradzenie
Planowana obsada to
pseudotropheus saulosi 2 + 7
Labidochromis caeruleus Pyszczak yellow 1+4
i Aulonocara 2+5
Prosze powiedzcie czy to dobry zestaw co zmienic albo co proponujecie chcialbym miec dwa trzy gatunki
#12

Ja bym proponowal ci taka obsade :
Ślimaki Ampularia 3-5 szt.
NERITINA 3-5 szt.

żabki Karliki Szponiaste 2 szt.
krewetki Red Cherry (Fire Red) 10 szt.
glonojad Zbrojnik Niebieski Odmiana złota 3szt.
Ryby: Neon Innesa 15 szt.
do tego :
danio rozowe 7 szt.
danio pregowane 7 szt.
teczanka trojbarwna 5 szt.
teczanka neonowa 5 szt.
bystrzyk barwny (minor) 5 szt.
oraz ostronos 2 szt.

Ojj sorki ;/
Mysle ze to bardzo dobry zestaw ,tylko ja bym do tego dal jeszcze jeden gatunek a mianowicie tropheusa albo frontozy i do tego jednego albo dwa sumy rekinie ;D

_________________________________________________________________
http://www.akwaswiat.net/sklep-zoologicz...39027.html


Skocz do: