19.03.2009, 14:41
Przemyslałem wszystko i jednak chcem miec pyszaki ktore juz kiedys mialem prosze tylko o doradzenie
Planowana obsada to
pseudotropheus saulosi 2 + 7
Labidochromis caeruleus Pyszczak yellow 1+4
i Aulonocara 2+5
Prosze powiedzcie czy to dobry zestaw co zmienic albo co proponujecie chcialbym miec dwa trzy gatunki
Planowana obsada to
pseudotropheus saulosi 2 + 7
Labidochromis caeruleus Pyszczak yellow 1+4
i Aulonocara 2+5
Prosze powiedzcie czy to dobry zestaw co zmienic albo co proponujecie chcialbym miec dwa trzy gatunki
