• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy mogę powiększyć obecną obsadę w 60l?
#11

tuśka000 napisał(a):Tak więc chyba zostanę przy tym haremie.
Myślę, że to dobra decyzja Smile
Proszę napisz do jakiej obsady w końcu dążysz.
Pierrot
#12

Pierrot nie wiem już do jakiej obsady ja dąże Smile Dąże na pewno do tego, aby było ładnie, estetycznie i rozsądnie. Nie chciałabym aby moje akwa przypominało talerz zupy rybnej, albo żeby było przerybione. Dlatego pozostanę przy propozycji stworzenia haremu bojowników i dokupię do tego jeszcze pare sztuk rasbory klinowej. Taka decyzja wydaje mi się najlepsza. A co do stworzenia jednego biotopu, o czym wcześniej wspominałeś, to myślę, że póki co, zostanę przy tych kiryskach. Szybko się przywiązuję Tongue A tak na poważnie, to może kiedyś, gdy nabiorę więcej doświadczenia, na pewno zmienię akwa na większe i wtedy pójdę w stronę jakiegoś konkretnego biotopu.
Dzięki wszystkim za rady! Pozdrawiam !

"Wszystko można, co nie można, byle cicho i z ostrożna "
#13

tuśka000 napisał(a):Dąże na pewno do tego, aby było ładnie, estetycznie i rozsądnie.
Cieszę się bardzo i jestem przekonany, że z takim podejściem osiągniesz swój cel. Powodzenia i czekam na zdjęcia oraz relacje z prowadzenia Twojego akwarium.
Pierrot


Skocz do: