• 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l- Pielęgnice] by Angelo
#11

Akwarium wygląda tak jakoś za świeżo jak na 1,5 roku, powinieneś jak przedmówcy pisali dać tło, więcej roślin, dać im się rozrosnąć. Tak na marginesie jak robiłeś zdjęcie to zasłaniałeś ręką flesz, wyłącz lampę błyskową w aparacie pokój ma być ciemny i tylko akwarium jak najjaśniejsze, pozdrawiam Smile


Skocz do: