Postów: 5,267
123
Dołączył: 02.05.2008
No mech ruszył, ale co za glony masz na piasku...? Zielenice czy sinice? Chyba nie sinice, bo byłyby ciemniejsze.
<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
Postów: 56
2
Dołączył: 18.07.2011
zielenice , nie jest aż tak źle , jadę dziś dokupić troszke kreweć wiec mam nadzieje ze sobie z tym poradzą, jedyny problem to cena krewetek u mnie cena wacha się w granicach 2.95-6.96 za sztukę (funtów oczywiście)
Postów: 18
2
Dołączył: 11.08.2011
O rany... ja ostatnio po 50 p kupowałem od gościa pracującego w akwarystycznym u mnie. Okazało się, że kolo ma większe zbiorniki w domu, jak te ze sklepu w którym pracuje.
Popytaj, czasem ludzie ze sklepu mają różne hodowle we własnych prywatnych domach.
Anybody from UK ? B'ham here :D