• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[45L] krewetkarium-kotnik
#11

No mech ruszył, ale co za glony masz na piasku...? Zielenice czy sinice? Chyba nie sinice, bo byłyby ciemniejsze.

<a href='http://agata-suchockawachowska.fineartamerica.com'><img src='http://fineartamerica.com/marketing/BuyPrintRed.jpg' alt='Art Prints' title='Art Prints' style='border: none;'></a> avatar: sarawebsite.com
#12

zielenice , nie jest aż tak źle , jadę dziś dokupić troszke kreweć wiec mam nadzieje ze sobie z tym poradzą, jedyny problem to cena krewetek u mnie cena wacha się w granicach 2.95-6.96 za sztukę (funtów oczywiście)
#13

O rany... ja ostatnio po 50 p kupowałem od gościa pracującego w akwarystycznym u mnie. Okazało się, że kolo ma większe zbiorniki w domu, jak te ze sklepu w którym pracuje.
Popytaj, czasem ludzie ze sklepu mają różne hodowle we własnych prywatnych domach.

Anybody from UK ? B'ham here :D


Skocz do: