Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
No helenek miałem 5 od kumpla wziąłem bo też mu się rozmnożyły, też miał tylko 2

chcę zmienić to podłoże AQUA Substrate II+ , inny mech dać bo ten mi się trochę nie podoba chce kupić taiwan albo peacock

i muszę się wybrać nad rzekę poszukać nowych korzeni
Postów: 117
16
Dołączył: 13.09.2010
Ja to mam słabość do takich mchów, świetnie to wygląda. A teraz to już chyba będzie Ci trudno zmienić podłoże na inne.
Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
A czemu niby trudno ?? wtedy robię restart całego akwa, CO2 kupie filtr zewnętrzny itp ale na razie nie mam miejsca.
Postów: 117
16
Dołączył: 13.09.2010
No właśnie temu trudno, że trzeba restart robić. To nie jest takie hop-siup jak Ci się wydaje.
Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
Chłopie ja już restartów tego akwa zrobiłem chyba z 5

zawsze zostawiam całą wodę filtra nie czyszczę itp.
Postów: 15
8
Dołączył: 19.11.2010
Ostrzeżenie:
dublowanie wątków - 10%
Zamykam - Kejdi
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.12.2011, 09:50 {2} przez
Kejdi.)
Postów: 27
16
Dołączył: 21.10.2011
Piękne akwarium, ale ty masz tam pięknie. Strasznie mi się podoba, aczkolwiek lubię dużo roślin, ale u ciebie te parę gatunków, wygląda, ładniej, jakbyś miał tam powciskać jeszcze inne.
" Nie wielkość zbiornika odzwierciedla akwarystę, tylko jego wygląd i zadbani mieszkańcy "
Blog mój i koleżanek ( o akwarystyce ) :
http://akwarium000.blogspot.com/
Zapraszam do obejrzenia mojego akwarium :
http://www.akwaswiat.net/-60l-w-drodze-d...33120.html