• 3 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[32l] Krewetkarium z Redkami
#11

(04.07.2010, 09:55)RuLeZz napisał(a):  gotowales [...] piekles [...] suszyles[...] wlozyles [...] znalazles
Ja bym się obraził Tongue

A krewetkarium coraz bardziej przyjemne Smile, no i fajnie że trochę większe a nie standardowe 20 albo 25l, mi trochę w moim 25l brakuje miejsca na ciekawsze aranżacje. No i widać coraz bardziej wzorowanie się na akwarium, no ale w sumie pisałaś, że robione na szybko, więc pewnie i większość roślinek z akwa wzięte, choć nie korciło, żeby było trochę mocniej odmienne ?:>

P.S. Orzeszki są?Tongue
#12

Hehe nie ma Smile

PS. Nie jestem obrażalska, ale fakt - czasem warto zwrócić uwagę w jakim rodzaju ktoś się wypowiada Tongue
#13

Jak takie akwarium robisz na biegu to gratuluję, ogólnie fajne krewetkarium pewnie dobrze tam zwierzakom , te liście z drugiego zdjęcia robią fajny klimat.
#14

A jednak Pawie Oczko Smile
Doszły 4 samce z marchewkowymi ogonami i zrobiło się kolorowo.

PS. Dzięki Smile


Załączone pliki Miniatury
   
#15

A gdzie mchy, watrobowce? Shy
Dozuc kilka kulek galezatek, lub sprobuj z nich zrobic trawnik.


#16

No narazie nie ma mchu. Za to pojawiły się maluchy z 3 różnych miotów Smile


Załączone pliki Miniatury
           
#17

Ładne akwarium, podoba mi się klimat Shy
Dobrze, że kupiłaś same samce bo byś miała niedługo tyyyle ryb , haha Big Grin


Skocz do: