A krewetkarium coraz bardziej przyjemne , no i fajnie że trochę większe a nie standardowe 20 albo 25l, mi trochę w moim 25l brakuje miejsca na ciekawsze aranżacje. No i widać coraz bardziej wzorowanie się na akwarium, no ale w sumie pisałaś, że robione na szybko, więc pewnie i większość roślinek z akwa wzięte, choć nie korciło, żeby było trochę mocniej odmienne ?:>
Jak takie akwarium robisz na biegu to gratuluję, ogólnie fajne krewetkarium pewnie dobrze tam zwierzakom , te liście z drugiego zdjęcia robią fajny klimat.