02.04.2009, 17:34
Hodowałem już kilka lat temu ryby moge nawet napisać jakie gatunki.
2x bojownik wspaniały
2x prętnik teczowy
1x kirysek
2x mieczyk Hellera
6x glonojad chyba zbrojnik niebieski
Póżniej hodowałem też Naskalniki Marliera 4 sztuki.
2x bojownik wspaniały
2x prętnik teczowy
1x kirysek
2x mieczyk Hellera
6x glonojad chyba zbrojnik niebieski
Póżniej hodowałem też Naskalniki Marliera 4 sztuki.
