• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paletki w 240l
#5

Hodowałem już kilka lat temu ryby moge nawet napisać jakie gatunki.
2x bojownik wspaniały
2x prętnik teczowy
1x kirysek
2x mieczyk Hellera
6x glonojad chyba zbrojnik niebieski

Póżniej hodowałem też Naskalniki Marliera 4 sztuki.


Wiadomości w tym temacie
Paletki w 240l - przez jedri - 02.04.2009, 13:53
RE: Paletki w 240l - przez Michał123 - 02.04.2009, 13:58
RE: Paletki w 240l - przez kilarkoprz - 02.04.2009, 16:01
RE: Paletki w 240l - przez Mao106 - 02.04.2009, 16:23
RE: Paletki w 240l - przez jedri - 02.04.2009, 17:34
RE: Paletki w 240l - przez bobi - 02.04.2009, 18:16
RE: Paletki w 240l - przez apri cort - 02.04.2009, 18:47
RE: Paletki w 240l - przez bobi - 03.04.2009, 07:34

Skocz do: