• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Paletki w 240l
#4

jedri napisał(a):Czy w 240l akwa można trzymac następujące ryby?
4xpaletka
2xkirysek
2xglonojad.

Takie rutynowe pytanie : znasz się trochę na akwarystyce ?? Bo dla początkującego paletek nie polecam.


Wiadomości w tym temacie
Paletki w 240l - przez jedri - 02.04.2009, 13:53
RE: Paletki w 240l - przez Michał123 - 02.04.2009, 13:58
RE: Paletki w 240l - przez kilarkoprz - 02.04.2009, 16:01
RE: Paletki w 240l - przez Mao106 - 02.04.2009, 16:23
RE: Paletki w 240l - przez jedri - 02.04.2009, 17:34
RE: Paletki w 240l - przez bobi - 02.04.2009, 18:16
RE: Paletki w 240l - przez apri cort - 02.04.2009, 18:47
RE: Paletki w 240l - przez bobi - 03.04.2009, 07:34

Skocz do: