29.03.2009, 10:43
Skalary sie nie nadają ponieważ one potrzebują dużo miejsca więc skalar to do co najmniej 112l
neonków kup z 15 no i więcej nie kupuj bo bedzie im ciasno
tz kup ze 4 kiriski (Kirysek panda)jak nie wiesz jak wugląda to :http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
przylukaj
http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
neonków kup z 15 no i więcej nie kupuj bo bedzie im ciasno
tz kup ze 4 kiriski (Kirysek panda)jak nie wiesz jak wugląda to :http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
przylukaj
http://www.akwarium.nahaczyku.pl/ryby/kirysek-panda.php
