• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

25l
#1

witam,
jestem początkującą akwarystką.
Startuję z akwa 25l. Wiem, że to maleństwo.
Chcę ok. 5 krewetek red cherry/hummel +
a) szczupieńczyki karłowate x4
lub
b) gupiki x3-4

Czy krewetki nie zostaną zjedzone przez te rybki?
Czy otosek nadaje się do takiego akwa?

Mam grzałkę AQSn 30W, filtr FAN1, oświetlenie kompaktowe 7W (chyba). Akwarium już sobie dojrzewa.


Wiadomości w tym temacie
25l - przez Mart - 21.03.2009, 19:31
RE: 25l - przez Olek - 21.03.2009, 19:40
RE: 25l - przez Mart - 21.03.2009, 20:02
RE: 25l - przez Olek - 21.03.2009, 20:06
RE: 25l - przez frol - 21.03.2009, 21:43
RE: 25l - przez Mart - 24.03.2009, 23:59
RE: 25l - przez apri cort - 25.03.2009, 09:24
RE: 25l - przez Mart - 25.03.2009, 10:43

Skocz do: