20.03.2009, 15:39
qbasspl napisał(a):Filtr Hailea z deszczownicą wydajność 380 l/h.I ja jednak wolalbym barwniaki np kosztem razborek espei
filtr trochę za słaby polecam Ci ten: http://www.allegro.pl/item577341295_filt...l_hit.html kiedy go zamontujesz od razu zobaczysz różnicę,co do rybek zrobił bym tak: pozbył się kosiarek i brzanek i dokupił otosków i razbór tak aby było 10 wtedy byś miał dobrze urządzone akwa
^^
Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian
