• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy obsada jest ok? 60 litrów
#6

qbasspl napisał(a):Filtr Hailea z deszczownicą wydajność 380 l/h.I ja jednak wolalbym barwniaki np kosztem razborek espei

filtr trochę za słaby polecam Ci ten: http://www.allegro.pl/item577341295_filt...l_hit.html kiedy go zamontujesz od razu zobaczysz różnicę,co do rybek zrobił bym tak: pozbył się kosiarek i brzanek i dokupił otosków i razbór tak aby było 10 wtedy byś miał dobrze urządzone akwaTongue^^

Piszę poprawnie po polsku.
Pisząc poprawnie wyrażasz szacunek dla użytkowników czytających Twoje posty.
Pozdrawiam!
Krystian


Wiadomości w tym temacie
Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:03
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:11
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:20
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:31
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:46
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez prof.Animal - 20.03.2009, 15:39

Skocz do: