• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy obsada jest ok? 60 litrów
#4

Podaj model filtra.
Już masz dość sporo ryb dlatego ja nie pochwalę tu dołożenie barwniaka.
Proponuje taką obsadę abyś nie miał z nią większych problemów:
Dlaczego barwniak? A co myślisz o ramirezie do tej obsady:
10 neon
5-10 Otosek
krewetki

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl



Wiadomości w tym temacie
Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:03
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:11
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:20
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:31
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:46
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez prof.Animal - 20.03.2009, 15:39

Skocz do: