• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy obsada jest ok? 60 litrów
#3

Kryjówek mam dużo bo jest troche łupków(w tym grota zrobiona przeze mnie),jest kokos,sporo roślin gdzie się w razie czego chowają a co do brzanek to na początku zjadły ze 3-4 mniejsze krewetki ale teraz już nie zwracają na nie uwagi.Co do wody i filtracji to myśle ze jest oki,na poczatku miałem ospę i po leczeniu zdechły mi 2 neony ale to było 3 miesiące temu,teraz jest ok,miałem drobne glony ale po zwiększeniu oświetlenia ustąpiły,kupiłem też napowietrzacz i wszystko jest oki dlatego pytam czy moge dołożyć jeszczę np parę barwnika czerwonobrzuchego?


Wiadomości w tym temacie
Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:03
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:11
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:20
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:31
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:46
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez prof.Animal - 20.03.2009, 15:39

Skocz do: