20.03.2009, 12:11
Przyda się dużo kryjówek dla krewetek.
Nauczyłem się nie ufać brzankom-jak u Ciebie wygląda ta sytuacja?
Co do obsady to jest tego trochę za dużo.
Proponowałbym skupić się na jednym "stadku" razbory lub neonki.
Kosiarki rosną dość spore i są tak samo stadne jak inne rybki.Więc proponowałbym zamienić je na otoski.Wtedy:
10 neon
5-10 Otosek
krewetki
Jak stoisz z filtracją?
Były jakieś problemy z wodą lub chorobami/zdychaniem?
Nauczyłem się nie ufać brzankom-jak u Ciebie wygląda ta sytuacja?
Co do obsady to jest tego trochę za dużo.
Proponowałbym skupić się na jednym "stadku" razbory lub neonki.
Kosiarki rosną dość spore i są tak samo stadne jak inne rybki.Więc proponowałbym zamienić je na otoski.Wtedy:
10 neon
5-10 Otosek
krewetki
Jak stoisz z filtracją?
Były jakieś problemy z wodą lub chorobami/zdychaniem?

