• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy obsada jest ok? 60 litrów
#2

Przyda się dużo kryjówek dla krewetek.
Nauczyłem się nie ufać brzankom-jak u Ciebie wygląda ta sytuacja?
Co do obsady to jest tego trochę za dużo.
Proponowałbym skupić się na jednym "stadku" razbory lub neonki.
Kosiarki rosną dość spore i są tak samo stadne jak inne rybki.Więc proponowałbym zamienić je na otoski.Wtedy:
10 neon
5-10 Otosek
krewetki
Jak stoisz z filtracją?
Były jakieś problemy z wodą lub chorobami/zdychaniem?

Radomskie forum akwarystyczne:
http://www.akwarystyka-radom.ugu.pl



Wiadomości w tym temacie
Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:03
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:11
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:20
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez Olek - 20.03.2009, 12:31
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez qbasspl - 20.03.2009, 12:46
RE: Czy obsada jest ok? 60 litrów - przez prof.Animal - 20.03.2009, 15:39

Skocz do: