18.03.2009, 16:14
nefrete1 napisał(a):Poprzednie nie miały imion. Ale ta parka zostanie na dłużej, bo bardzo mi się podoba. Ciekawa jestem jak będzie wyglądać ich potomstwo. Rybki są z 2 różnych chodowli, więc młode powinny być zdrowe, bez większych wad genetycznych.
Chciałabym jeszcze gdzieś znaleźć tak ubarwionego samca
Widziałam w jakimś sklepie były przeróżne i w każdym akwarium była tylko jedna odmiana koloru. Takie też były, nie pamiętam gdzie, bo było to dość dawno

Twoje Słoneczko i Smerfetka są śliczne

