17.03.2009, 16:16
Planuję krewetki fire red i dwie samiczki gupika endlera ( mam samca tylko - zaplątał się jako narybek jak brałem od znajomego wodę do szczepienia zbiornika miesiąc temu i został). To chyba będzie wszystko. No może jeszcze parka P. Ramireza lub harem P. Trójpręgiej, ale to już by było max
