Temat zamknięty
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112L- ogólne] na ziemi.
#5

Planuję krewetki fire red i dwie samiczki gupika endlera ( mam samca tylko - zaplątał się jako narybek jak brałem od znajomego wodę do szczepienia zbiornika miesiąc temu i został). To chyba będzie wszystko. No może jeszcze parka P. Ramireza lub harem P. Trójpręgiej, ale to już by było max
Temat zamknięty


Wiadomości w tym temacie
[112L- ogólne] na ziemi. - przez jankes82 - 17.03.2009, 15:17
RE: [112L- ogólne] na ziemi. - przez mariusz_and - 17.03.2009, 15:33
RE: [112L- ogólne] na ziemi. - przez jankes82 - 17.03.2009, 16:09
RE: [112L- ogólne] na ziemi. - przez apri cort - 17.03.2009, 16:11
RE: [112L- ogólne] na ziemi. - przez jankes82 - 17.03.2009, 16:16
RE: [112L- ogólne] na ziemi. - przez prof.Animal - 17.03.2009, 18:02
RE: [112L- ogólne] na ziemi. - przez jankes82 - 18.03.2009, 00:16

Skocz do: