• 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[112l]-Moje pierwsze akwarium
#1
Smile 

Witam serdecznie.Oto moje pierwsze akwa juz dawno nosilem sie z zamiarem jego zalożenia udało mi się niespełna 2 miesiące temuWink.Bardzo proszę o konstruktywną krytyke juz wiem ze na pewno nie spodoba wam się mój titanic ale widze ze moje podopieczne swietnie sie w nim zadoptowaly wiec puki co go zostawie.

Filtr hailea 700bt
Grzałka hailea 100w
Dwie świetlówki x 18w,swiece po 8 godz dzienne
Napowietrzacz(nie wiem jaki)
Zwirek kwarcowy
Tło strukturalne
Podmiana wody co 1,5 tygodnia i wtedy dodaje tez easy balance tetry
Ph 7,5

Roslinki:
nie mam pojęcia ale prosze o nazwy jeśli ktoś rozpozna!
Rybki:
10 x neon innesa
5x danio pręgowane
2x brzanka rekinia
2x skalar
2x gurami całujące
2x gurami mozaikowe
2x mieczyk hellera
2x black molly
2x pielegniczki ramireza
1x kirysnik
(wiem ze to za dużo ale młodszy brat dał sie też wciągnąc w tą pasje więc jak tylko zalozy swój zbiornik to połowa obsady pójdzie do niego)


Załączone pliki Miniatury
       


Wiadomości w tym temacie
[112l]-Moje pierwsze akwarium - przez marcelloo - 14.03.2009, 19:48
RE: Moje pierwsze akwarium[112l] - przez mati_432 - 14.03.2009, 20:31
RE: Moje pierwsze akwarium[112l] - przez marcelloo - 14.03.2009, 20:48
RE: Moje pierwsze akwarium[112l] - przez prof.Animal - 14.03.2009, 20:53
RE: Moje pierwsze akwarium[112l] - przez marcelloo - 14.03.2009, 21:11
RE: Moje pierwsze akwarium[112l] - przez prof.Animal - 14.03.2009, 21:19
RE: Moje pierwsze akwarium[112l] - przez Seoo - 14.03.2009, 21:13
RE: [112l]-Moje pierwsze akwarium - przez mariusz_and - 14.03.2009, 21:28
RE: [112l]-Moje pierwsze akwarium - przez BlackHawk88 - 14.03.2009, 21:37
RE: [112l]-Moje pierwsze akwarium - przez marcelloo - 14.03.2009, 22:40
RE: [112l]-Moje pierwsze akwarium - przez apri cort - 14.03.2009, 23:35
RE: [112l]-Moje pierwsze akwarium - przez marcelloo - 15.03.2009, 00:29

Skocz do: